بازدید: 3

نیروی زمینی، ستون فقرات ارتش است/ تجهیزات ما بدون وابستگی به خارج و با هزینه کم نوسازی می‌شوند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2150852
رییس ستادکل نیروهای مسلح گفت: تجهیزات ما بدون اینکه هزینه سنگینی پرداخت کنیم نوسازی می‌شوند.

نیروی زمینی، ستون فقرات ارتش است/ تجهیزات ما بدون وابستگی به خارج و با هزینه کم نوسازی می شوندبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح صبح امروز شنبه ۱۸ آبان ماه در حاشیه بازدید از مرکز بهینه سازی، نوسازی و ساخت قطعات شهید زرهرن نزاجا و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کاری که در این مجموعه انجام می شود بسیار ارزشمند است، اظهار داشت: نیروی زمینی بعنوان ستون فقرات ارتش مسئولیت اصلی در دفاع سرزمین خشکی جمهوری اسلامی را بر عهده دارد و این ماموریت سنگین تا حد زیادی متکی به تجهیزات پیشرفته است.

وی افزود: این نیرو در کنار قدرت تحرک و قدرت آتش تجهیزات، با بهره مندی از نیروی انسانی با مهارت، عالم و فداکار و شجاع می توانند با اطمینان از سرزمین ما دفاع کند.

سرلشکر باقری با بیان اینکه با تحرک سال های اخیر و اقدامات خوب صورت گرفته، این مرکز نقش خود را به خوبی انجام می دهد، تصریح کرد: بخش های زیادی از تجهیزات نیروی زمینی بازسازی شده و بخش های دیگری در نوبت نگهداری و تعمیر است.

رییس ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: ما در بخش هایی نیاز به این نداریم که تجهیزات مان را کنار گذاشته و تجهیزات جدید بخریم، در واقع با حفظ بخش اصلی تانک ها، توپ ها و نفربرها و تست کارآمدی آنها، تجهیزات آن ها تعویض و بروزرسانی می شوند و ما دارای تجهیزات به روز دنیا خواهیم بود.

وی در پایان گفت: به این ترتیب تجهیزات ما نسبت به کشورهای همجوار و کشورهای دنیا بدون اینکه هزینه سنگینی پرداخت کنیم و بدون اینکه وابسته واردات از خارج باشیم نوسازی می شوند.

انتهای پیام/


نیروی زمینی، ستون فقرات ارتش است/ تجهیزات ما بدون وابستگی به خارج و با هزینه کم نوسازی می‌شوند
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها