بازدید: 4

۴ کشته و ۲ مجروح حاصل تصادف پژو با پراید

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 2150813
سلامت نیوز: رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: بر اثر برخورد پراید با یک پژو پارس در بلوار "شهید مطهری" شهرستان جهرم، ۴ نفر کشته و ۲ نفر نیز مجروح شدند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: بر اثر برخورد پراید

سلامت نیوز: رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: بر اثر برخورد پراید با یک پژو پارس در بلوار "شهید مطهری" شهرستان جهرم، ۴ نفر کشته و ۲ نفر نیز مجروح شدند.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: بر اثر برخورد پراید با یک پژو پارس در بلوار "شهید مطهری" شهرستان جهرم، ۴ نفر کشته و ۲ نفر نیز مجروح شدند.


سرهنگ "عبدالهاشم دهقانی" گفت: از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، مأموران از وقوع یک فقره تصادف رانندگی در بلوار "شهید مطهری" شهرستان جهرم مطلع و بلافاصله در محل حاضر شدند.


وی ادامه داد: مأموران مشاهده کردند یک پراید حامل ۳ نفر با یک پژو پارس با ۳ سرنشین برخورد که منجر به فوت ۴ نفر از سرنشینان و مجروحیت ۲ نفر دیگر شده است.
رئیس پلیس راه شمالی استان با بیان اینکه کارشناسان علت وقوع این سانحه رانندگی را انحراف به چپ از جانب راننده پژو پارس اعلام کرد ند، از رانندگان خواست که از سرعت غیرمجاز و انحراف ناگهانی پرهیز کنند و در صورتی که احساس خستگی و خواب آلودگی کردند در مکان مناسب استراحت کنند.


۴ کشته و ۲ مجروح حاصل تصادف پژو با پراید
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 1

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها