بازدید: 7

«سبقت» در شبکه یک آزاد است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2150563
شبکه یک سیما بمنظور رقابت مخاطبان در حوزه اطلاعات عمومی، مسابقه تلویزیونی "سبقت" را طراحی کرده است.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی شبکه یک، به گفته افشین حسین خانی تهیه کننده "سبقت" این مسابقه جذاب تعاملی زنده با مردم است که شرکت کنندگان آن از طریق اپلیکیشنی به نام "سبقت" که در طول برنامه برای بینندگان معرفی می شود، انتخاب می شوند.

حسین خانی تاکید کرد: در هر مسابقه شش بیننده به استودیو می آیند و به مدت یک ساعت با هم رقابت می کنند.

این تهیه کننده با اشاره به این که نصب و مشارکت در این اپلیکیشن کاملا رایگان است، تصریح کرد: در هر برنامه به غیر از نفر برنده، به ۲۰ نفر از بینندگان که در این مسابقه مشارکت دارند نیز جوایزی اهدا می گردد.

افشین حسین خانی با بیان این که هدف این مسابقه به چالش کشیدن اطلاعات بینندگان در حوزه های مختلف می باشد، یادآور شد: این برنامه از فردا شب (۱۹ آبان) روی آنتن خواهد رفت. او درخصوص جدول پخش این مسابقه هم توضیح داد و گفت: شبکه یک پخش "سبقت" را همزمان با آغاز هفته وحدت شروع می کند و به مناسبت ایام ولادت پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) این مسابقه هر شب تا پنج شنبه (۲۳ آبان) روی آنتن می رود و به امید خدا از هفته آینده صرفا دو شب در هفته برنامه خواهیم داشت که روز های پخش آن متعاقبا اعلام می شود.

مسابقه "سبقت" به تهیه کنندگی افشین حسین خانی کاری از گروه فرهنگ، هنر و تاریخ شبکه یک سیما است که با اجرای "سیاوش عقدایی"پس از سریال شبانگاهی بطور زنده روی آنتن می رود.


انتهای پیام/


«سبقت» در شبکه یک آزاد است
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها