بازدید: 2

هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس

منبع : صراط نیوز کد خبر: 2150541
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در اوایل و اواخر وقت امروز (۱۸ آبان ماه) کیفیت هوای تهران کاهش می‌یابد و هم‌اکنون نیز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.
صراط:

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در اوایل و اواخر وقت امروز (۱۸ آبان ماه) کیفیت هوای تهران کاهش می یابد و هم اکنون نیز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آن است که در نخستین ساعات صبحگاه امروز (۱۸ آبان) با تداوم شرایط جوی پایدار و افزایش تردد خودروها در نخستین روز هفته، غلظت ذرات معلق در بیشتر مناطق افزایش پیدا می کند و سبب کاهش کیفیت هوای پایتخت خواهد شد.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی و وزش باد در طی روز، شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود و احتمال می رود شرایط مطلوب کیفیت هوا را به دنبال داشته باشد. در اواخر وقت شنبه با کاهش میزان ناپایداری جوی همراه با افزایش حجم ترافیک، تجمع آلاینده ها به ویژه ذرات معلق در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود. اگرچه وزش باد شامگاه شنبه در بهبود نسبی کیفیت هوای شهر تهران مؤثر خواهد بود.

با کاهش ناپایداری جوی تا نخستین ساعات فردا (۱۹ آبان)، شرایط برای تجمع موقتی آلاینده ها در ساعات اوج ترافیک صبحگاهی مهیا خواهد شد و پیش بینی می شود کیفیت هوا در برخی مناطق در شرایط نامطلوب قرار بگیرد. برقراری جو آرام و آسمان صاف در طی روز یکشنبه پراکندگی آلاینده ها را محدود می کند همچنین در ساعات اوج ترافیک شبانگاهی، بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و به تبع آن کیفیت هوا را در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد داد.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۰ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بود. این شاخص هم اکنون ۱۱۱ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.


هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

گزارش فیش‌های حقوقی به دولت رفت

گزارش فیش‌های حقوقی به دولت رفت

گزارشگر دادگاه مصدق درگذشت+عکس

گزارشگر دادگاه مصدق درگذشت+عکس

گزارش تمرین پرسپولیس/ گلزنی جونیور در روز تولد علیپور

گزارش تمرین پرسپولیس/ گلزنی جونیور در روز تولد علیپور

گزارش تمرین استقلال/ بازگشت دیاباته، چشمی و اسماعیلی

گزارش تمرین استقلال/ بازگشت دیاباته، چشمی و اسماعیلی