بازدید: 6

افزایش نگرانی‌ها در مورد مدافع شهرخودرو

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2150524
تمرینات تیم فوتبال شهرخودرو تنها یک روز تعطیل است و پس از آن، بازیکنان این تیم تمرینات را از سر می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، شهرخودرو موفق شد در هفته دهم، با عبور از پارس جنوبی جم، ۳ امتیاز دیگر به داشته هایش بیفزاید. این پیروزی به شاگردان یحیی گل محمدی کمک کرد تا با یک بازی کمتر نسبت به سایر مدعیان قهرمانی، در رده دوم جدول قرار بگیرند.

بعد از پایان هفته دهم، تیم ها چند روزی قرعه استراحت گرفتند، زیرا بازی های لیگ به خاطر رقابت تیم ملی مقابل عراق تعطیل است، اما شاگردان گل محمدی برنامه دیگری دارند. آن ها امروز در دو بخش، ریکاوری و تمرین می کنند. بازیکنانی که روز گذشته مقابل پارس به میدان رفتند، تنها ریکاوری در دستور کار خود دارند، اما سایر بازیکنان این تیم در یک دیدار تدارکاتی مقابل تیمی محلی به میدان می روند.

پس از این جلسه تمرینی، بازیکنان شهرخودرو می توانند به استراحت بپردازند و روز یکشنبه، هیچ تمرینی در برنامه تیم نیست. آن ها از روز دوشنبه دوباره تمرینات را کلید می زنند، زیرا روز ۲۴ آبان در مشهد باید در دیدار عقب افتاده از هفته هشتم، به مصاف گل گهر سیرجان بروند. در صورت کسب پیروزی در این بازی، شهرخودرو ۲۳ امتیازی و صدرنشین جدول در پایان هفته دهم می شود.

خبر دیگر از شهرخودرو، افزایش نگرانی ها در مورد شرایط محمدعلی فرامرزی است. مدافع چپ این تیم در بازی روز گذشته دچار آسیب دیدگی شد و برای تشخیص میزان مصدومیتش، یکسری آزمایشات را پشت سر گذاشته و حالا اعضای کادرفنی شهرخودرو امیدوار هستند مصدومیت این بازی جدی نباشد.

انتهای پیام/


افزایش نگرانی‌ها در مورد مدافع شهرخودرو
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها