بازدید: 3

شاهین‌طبع: تجربه بازیکنان ما به تیم نیروی زمینی چربید

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2150474
مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: نیروی زمینی یک تیم کم تجربه بود و چون تجربه بازیکنان ما از آنها بیشتر بود توانستیم بازی را پیروز شویم.

مهران شاهین طبع در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیروزی تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل نیروی زمینی اظهار داشت:  نیروی زمینی یک تیم کم تجربه بود و چون تجربه بازیکنان ما از آنها بیشتر بود توانستیم بازی را پیروز شویم. فکر می کنم نسبت به دیدار با شهرداری بندرعباس هماهنگی بیشتری بین بازیکنان تیم ما ایجاد شده است.

وی ادامه داد: البته تیم ما هنوز محک جدی نخورده و مقابل سایر تیم ها مشخص خواهد شد در چه سطحی از آمادگی قرار داریم. خوشبختانه لیگ باکیفیتی را تاکنون شاهد بوده ایم و امیدوارم در ادامه راه هم همین روند رو به رشد ادامه داشته باشد. هدفگذاری مان از ابتدای فصل این بود در تمام دیدارهایمان با بالاترین توان مقابل حریفان به میدان برویم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان تصریح کرد: به نظرم بخشی از مسیر آمادگی تیم ملی برای حضوری موفق در المپیک به آمادگی بازیکنان و کیفیت خوب تیم ها در لیگ مربوط می شود.

شاهین طبع در خصوص دیدار با آویژه صنعت مشهد در هفته سوم لیگ خاطرنشان کرد: از آنجایی که تیم آویژه صنعت مشهد بازیکنان خوبی جذب کرده،از این رو بازی بسیار سختی را در مشهد مقابل این تیم در پیش خواهیم داشت و امیدوارم بازی خوب و تماشاگرپسندی را شاهد باشیم.

انتهای پیام/


شاهین‌طبع: تجربه بازیکنان ما به تیم نیروی زمینی چربید
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها