بازدید: 6

وزیر کشور در جشن میلاد پیامبر اکرم در استان کردستان شرکت می‌کند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2150455
وزیر کشور که در آستانه هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام وارد استان کردستان شده است، علاوه بر شرکت در شورای توسعه استان و دیدار با فعالان اقتصادی و ارزیابی روند فعالیت شورای تأمین استان، در جشن میلاد پیامبر اکرم نیز شرکت خواهد کرد.
وزیر کشور عازم استان کردستان شدگروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز با استقبال رسمی استاندار کردستان و سایر مقامات استانی،  وارد شهر سنندج شد.
 
 وزیر کشور که در آستانه هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام وارد استان کردستان شده است، امروز در سفر به سنندج، علاوه بر شرکت در شورای توسعه استان کردستان و دیدار با فعالان اقتصادی استان و ارزیابی روند فعالیت شورای تامین استان، در جشن میلاد پیامبر اکرم نیز شرکت خواهد کرد.

رحمانی فضلی در سفر به استان کردستان ضمن گفت وگو با مردم استان، ارزیابی روند پیشرفت طرح های توسعه ای، اقتصادی و اجتماعی، با فعالان اقتصادی و مدیران بخش های مختلف این استان دیدار خواهد کرد.

 بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای ومهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و همچنین تقی رستم وندی رئیس سازمان امور اجتماعی، وزیر کشور را در سفر به استان کردستان همراهی می کنند.
 
انتهای پیام/ 

وزیر کشور در جشن میلاد پیامبر اکرم در استان کردستان شرکت می‌کند
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها