بازدید: 5

«مجید اوجی» در قطعه هنرمندان به خاک سپرده می‌شود/سرطان لنف دلیل اصلی سکته قلبی بود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2150415
تهیه کننده تلویزیون گفت: نامه درخواست برای خاکسپاری مجید اوجی در قطعه هنرمندان به صدا و سیما رفته و پس از تایید این نهاد هم اکنون در راه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، به امید خدا بعد از تایید این نهاد با نظر نهایی فلورا سام همسر مجید اوجی زمان تشییع مشخص خواهد شد.

«مجید اوجی» به خاک سپرده می شود/سرطان لنف دلیل اصلی سکته قلبی بودمهران مهام تهيه كننده تلويزيون در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان پیرامون زمان و مکان برگزاری مراسم تشییع مجید اوجی تهیه کننده پیشکسوت گفت: در حال حاضر نامه نگاری ها برای تشییع و خاکسپاری اوجی در قطعه هنرمندان در حال پیگیری است، البته به شخصه به این روند نقدهای فراوانی دارم زیرا مشکلات بسیاری را به همراه می آورد.

وی در همین راستا ادامه داد: نامه درخواست برای خاکسپاری مجید اوجی در قطعه هنرمندان به صدا و سیما رفته و پس از تایید این نهاد هم اکنون در راه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، به امید خدا بعد از تایید این نهاد با نظر نهایی فلورا سام همسر مجید اوجی زمان تشییع مشخص خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

برای مشاهده خبر درگذشت مجید اوجی اینجا کلیک کنید.

این تهیه کننده تلویزیون درباره دلیل و چگونگی فوت مجید اوجی تاکید کرد: وی به دلیل سکته قلبی از بین ما رفت، البته اوجی سالهای سال با بیماری سرطان لنف دست و پنجه نرم می کرد و سکته قلبی هم ناشی از ضعیف شدن بدن بر اساس سرطان بود. 

مهام پیرامون مراسم تشییع مجید اوجی خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که تا عصر امروز تمامی مراحل برای برگزاری تشییع طی شود، حتی با مدیرعامل بهشت زهرا نیز صحبت های نهایی صورت گرفته و هم اکنون تنها تایید ارشاد مانده است. 

انتهای پیام/

 


«مجید اوجی» در قطعه هنرمندان به خاک سپرده می‌شود/سرطان لنف دلیل اصلی سکته قلبی بود
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها