بازدید: 10

پیش‌بینی جو آرام و پایدار در بیشتر مناطق کشور

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 2150398
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به پایداری جو در بیشتر مناطق کشور تا پایان هفته، گفت: از این‌رو افزایش غلظت آلاینده‌ها در برخی شهرها دور از انتظار نیست.
آفتاب‌‌نیوز :

صادق ضیائیان با بیان این که براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی تا پایان هفته در قالب مناطق واقع در نیمه شمالی کشور جوی آرام و پایدار حاکم است، اظهار کرد: از این رو در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده ها، غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: طی امروز (۱۸ آبان ماه) در برخی نقاط استان های فارس، بوشهر، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، غرب یزد، جنوب اصفهان، جزایر واقع در شرق خلیج فارس و تنگه هرمز و فردا (۱۹ آبان ماه) در برخی نقاط هرمزگان، سیستان و بلوچستان، نیمه جنوبی کرمان، جنوب فارس، جنوب بوشهر و جزایر واقع در شرق خلیج فارس و تنگه هرمز، رگبار رعد و برق و گاهی وزش باد شدید و موقت پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که شدت بارش طی امروز در هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب و شرق فارس است، گفت: طی روز دوشنبه (۲۰ آبان ماه) در سیستان و بلوچستان بارش پراکنده و در نوار شرقی کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود.

به گفته ضیائیان طی امروز و فردا شرق خلیج فارس و تنگه هرمز مواج است.

وی در پایان درباره ی وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا و پس فردا (۱۹ و ۲۰ آبان ماه) صاف همراه با غبار محلی و در بعضی ساعات غبارآلود با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.


پیش‌بینی جو آرام و پایدار در بیشتر مناطق کشور
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها