بازدید: 2

دهن لقی زن صیغه ای،شوهر او را اسیر آدم‌ربایان کرد

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 2150384
همسرم برایم تعریف کرد همکاری در آرایشگاه دارد که شوهرش به او ظلم کرده و پول‌هایش را گرفته و با آن ماشین خریده است و حالا ماشین را نمی‌دهد. به من گفت وقتی این مرد آن‌قدر بدجنس است باید حال او را بگیریم. من هم قبول کردم و با خودم گفتم اگر این مرد را بدزدم و وادارش کنم که ماشین را به همسرش پس دهد و کمی هم خودم از او پول بگیرم، مشکل مالی‌ام هم حل می‌شود.
آفتاب‌‌نیوز :

 اوایل سال جاری مردی جوان به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی سه مرد ربوده شده و آنها بعد از گرفتن خودروی پرایدش و دریافت کمی پول او را رها کردند. این مرد گفت خودرو به نام همسر صیغه ای من بود و کسی از این موضوع به جز ما دو نفر خبر نداشت و من فکر می کنم این آدم ربایان از سوی همسرم اجیر شده بودند.

این مرد از همسر و پدر همسرش شکایت کرد و خواستار بازداشت آنها شد. سپس به دستور بازپرس زن جوان و پدرش بازداشت شدند. زن آرایشگر که 25ساله است، به مأموران گفت از هیچ چیز خبر ندارد و اصلا کسی را اجیر نکرده است و از ربوده شدن شوهرش زمانی باخبر شد که او را بازداشت کردند.

این ادعایی بود که پدر زن جوان نیز مطرح کرد. بررسی های بیشتر مأموران نشان داد آنها در زمان ربایش مرد جوان تماس مشکوکی نداشته اند. وقتی شاکی مشخصات آدم ربایان را تشریح کرد، زن جوان به مأموران گفت: من آرایشگر هستم و با زنی آرایشگر کار می کنم. من از شوهرم نزد او گلایه کرده و گفته بودم پول ماشین را من دادم و حالا شوهرم ماشین را نمی دهد که سوار شوم اما من خواستار ربایش شوهرم نبودم و درخواستی هم از این زن نداشتم اما مشخصاتی که شوهر صیغه ام می گوید، مشخصات شوهر آن زن است.

وقتی مأموران سراغ شوهر زن آرایشگر رفتند و او را بازداشت کردند، او به آدم ربایی اعتراف کرد و گفت: همسرم از من خواست مرد جوان را بدزدم و از او پول بگیرم. من هم برای این کار از دو دوستم کمک گرفتم. این مرد گفت: همسرم برایم تعریف کرد همکاری در آرایشگاه دارد که شوهرش به او ظلم کرده و پول هایش را گرفته و با آن ماشین خریده است و حالا ماشین را نمی دهد. به من گفت وقتی این مرد آن قدر بدجنس است باید حال او را بگیریم. من هم قبول کردم و با خودم گفتم اگر این مرد را بدزدم و وادارش کنم که ماشین را به همسرش پس دهد و کمی هم خودم از او پول بگیرم، مشکل مالی ام هم حل می شود.

متهم ادامه داد: با دوستانم صحبت کردم و ما شوهر صیغه ای همکار همسرم را دزدیدیم و او هم قبول کرد که پول بدهد و ماشین را هم از او گرفتیم و رهایش کردیم اما فکر نمی کردیم او از ما شکایت کند. پرونده با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست به شعبه 6 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. متهمان پای میز محاکمه رفتند. مرد شاکی که نسبت به همسر و پدر همسرش اعلام گذشت کرده بود، گفت: بعد از این ماجرا من و همسرم از هم جدا شدیم اما وقتی دیدم او و پدرش بی گناه هستند، اعلام گذشت کردم و شکایتم را پس گرفتم اما از سه مرد دیگر شکایت دارم و خواستار مجازات آنها هستم. سپس متهمان در جایگاه حاضر شدند و دفاعیات خود را مطرح کردند. با پایان جلسه دادگاه قضات شعبه 6 برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.


دهن لقی زن صیغه ای،شوهر او را اسیر آدم‌ربایان کرد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
 • دهن لقی زن صیغه ای،شوهر او را اسیر آدم ربایان کرد


  سلامت نیوز:اوایل سال جاری مردی جوان به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی سه مرد ربوده شده و آنها بعد از گرفتن خودروی پرایدش و دریافت کمی پول او را رها کردند. این مرد گفت خودرو به نام همسر صیغه ای من بود و کسی از این موضوع به جز ما دو نفر خ
 • دهن لقی زن صیغه ای،شوهر او را اسیر آدم‌ربایان کرد


  همسرم برایم تعریف کرد همکاری در آرایشگاه دارد که شوهرش به او ظلم کرده و پول‌هایش را گرفته و با آن ماشین خریده است و حالا ماشین را نمی‌دهد. به من گفت وقتی این مرد آن‌قدر بدجنس است باید حال او را بگیریم. من هم قبول کردم و با خودم گفتم اگر این مرد را بد
 • زن صیغه‌ای شوهر را اسیر آدم‌ ربایان کرد


  اوایل سال جاری مردی جوان به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی سه مرد ربوده شده و آن‌ها بعد از گرفتن خودروی پرایدش و دریافت کمی پول او را رها کردند.
 • درددل‌های زن آرایشگر شوهر او را اسیر آدم‌ربایان کرد


  زن آرایشگر وقتی با همکارش دردل کرد و از شوهرش به دلیل اینکه خودروی او را پس نمی‌دهد گلایه کرد، نمی‌دانست چه دامی برای شوهرش پهن خواهد شد.
 • قتل شوهر صیغه‌ای با قابلمه!


  متهم گفت: «ساعت ۱۱ شب ۲۵ بهمن سال گذشته وقتی از بیرون به خانه برگشتم متوجه شدم که همسرصیغه‌ای ام، قصد آزار و اذیت دختر ۱۵ ساله‌ام را دارد.»
 • درخواست کمک زنی که شوهر صیغه‌ای خود را کشت


  عشرت زمانی بازداشت شد که پلیس جسد مرد جوانی را که با ضربات چاقو به قتل رسیده ‌بود، پیدا کرد. بررسی‌های مأموران نشان داد مقتول مواد‌فروشی بوده که از مدتی قبل با دختر جوانی به نام عشرت زندگی می‌کرده ‌است؛ از آنجایی که هم‌زمان با مرگ مرد جوان عشرت هم گم
 • شوهر صیغه‌ای به میز محاکمه رسید


  راننده سالخورده که متهم است پس از قتل همسر صیغه‌ای‌اش جسد وی را مثله و با کمک دوستش حوالی شهر رها کرده بود به زودی محاکمه می‌شود.
 • زن صیغه ای: شوهر سابقم مرا دزدید!


  متهم روز گذشته در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت. او گفت: من اتهام را قبول ندارم. رؤیا همسر من بود و هنوز مدت صیغه ما تمام نشده بود، اما او می‌گفت: دیگر نمی‌خواهد ادامه دهد و خودش صیغه را باطل می‌کند.
 • انتقام از شوهر صیغه‌ای با اسیدپاشی


  ساعت 11 و 20 دقیقه صبح پنجشنبه اول شهریور، رهگذران و مسافران ترمینال اهر با صدای فریادهای «سوختم سوختم...» مرد جوانی، اورژانس را خبر کردند. با حضور امدادگران در محل مشخص شد نیمی از بدن مرد جوان با اسید سوخته است و زن اسیدپاش نیز متواری شده است.
 • شوهر صیغه‌ای‌ام موبایلم را چک کرد و به من مشکوک شد


  حکم قصاص مردی که متهم است با همدستی همسر صیغه‌ای‌ خود جوانی را به قتل رسانده، متوقف و با بررسی درخواست اعاده دادرسی او پرونده برای رسیدگی مجدد به دادگاه فرستاده شد.
 • قتل زن صیغه ای ۴۸ساله به دست شوهر ۲۴ساله اش!


  سلامت نیوز: اردیبهشت سال گذشته گزارش ناپدید شدن زن میانسالی به پلیس ورامین گزارش شد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران، جسد این زن درحالی پیدا شد که ساکنان محل به دنبال دو ماه بی خبری از زن همسایه، با نوشتن نامه به دادگستری خواستار رسیدگی به این
 • قتل زن صیغه ای 48ساله به دست شوهر 24ساله


  اردیبهشت سال گذشته گزارش ناپدید شدن زن میانسالی به پلیس ورامین گزارش شد.
 • انتشار عکس‌های خصوصی زن توسط شوهر صیغه‌ای


  او برای ترساندن من حتی برخی از این تصاویر را برای یکی از همکارانم در کارخانه ارسال کرده است که با دیدن آن تصاویر در گوشی تلفن همکارم رنگ از رخسارم پرید. حالا هم او برای مجبور کردن من به این ازدواج دست به هر کار غیراخلاقی می‌زند به همین دلیل از او شکا
 • نقشه زن صیغه‌ای برای تنبیه شوهر


  زن جوان وقتی دریافت همسر موقتش متأهل است تصمیم گرفت پسر 8 ساله این مرد ثروتمند را برباید.
 • اخاذی زن صیغه‌ای با تلگرام شوهر سابقش


  مأموران پلیس فتا پس از ثبت اظهارات شاکی اقدام به جمع‌آوری مدارک دیجیتال جرم کردند و در‌نهایت پس از اتمام کار با دستور مقام قضائی متهم را برای تکمیل پرونده به پلیس فتا احضار کردند.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها

گزارش فیش‌های حقوقی به دولت رفت

گزارش فیش‌های حقوقی به دولت رفت

گزارشگر دادگاه مصدق درگذشت+عکس

گزارشگر دادگاه مصدق درگذشت+عکس

گزارش تمرین پرسپولیس/ گلزنی جونیور در روز تولد علیپور

گزارش تمرین پرسپولیس/ گلزنی جونیور در روز تولد علیپور

گزارش تمرین استقلال/ بازگشت دیاباته، چشمی و اسماعیلی

گزارش تمرین استقلال/ بازگشت دیاباته، چشمی و اسماعیلی