بازدید: 8

مرد آرژانتینی چراغ خاموش به سوی صدر می‌رود/ کالدرون فقط به نتیجه می‌اندیشد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2150380
پرسپولیس تحت هدایت کالدرون با پیروزی‌های خفیف و اقتصادی راه صدر جدول را در پیش گرفته است.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پرسپولیس با هدایت کالدرون فصل را به لطف یک پیروزی مقابل پارس جنوبی جم آغاز کرد. دیداری که در آن فراز کمالوند سرمربی پارس با تفکرات دفاعی خود بازی را بسته بود، اما در نهایت مرد آرژانتینی توانست با یک گل، سه امتیاز بازی را به دست آورد.

در ادامه قهرمان سه فصل اخیر برابر تراکتور شکست خورد و اگر مقابل صنعت نفت در آزادی به پیروزی نمی رسید سرخ پوشان در آستانه بحران قرار می گرفتند.

مرد نتیجه گرا

در دیدار مقابل صنعت نفت، آن ها با دفاع فشرده اجازه خلق موقعیت را به شاگردان کالدرون نمی دادند، اما آن ها در نیمه دوم توانستند یک بار دورازه حریف آبادانی را روی یک ضربه کاشته و اشتباه دروازه بان حریف باز کنند. گلی که برای گرفتن سه امتیاز این بازی کافی بود و خیلی زود نشان داد کالدرون نتیجه گرا است و به پیروزی های یک بر صفر علاقه دارد.

علاقه اقتصادی مرد آرژانتینی

سرمربی پرسپولیس که می دانست جایگزین برانکوی محبوب شده و از اهمیت پیروزی در دربی هم آگاه بود، توانست استقلال را هم با یک گل شکست دهد تا تفکرات حرفه‎ ای خود را به فوتبال ایران ثابت کند. شاگردان او در جام حذفی هم با همین فرمول پیروزی حداقلی بر حریف، ماشین سازی را شکست دادند و به مرحله بعد صعود کردند.

کالدرن راه خود را پیدا کرده است

به جز بازی با شاهین بوشهر که با ۵ گل به سود شاگردان کالدرون خاتمه یافت، بقیه پیروزی های این تیم همراه با حداقل اختلاف بوده است. به نظر می رسد سرمربی آرژانتینی سرخ پوشان که یک سوم از فصل را پشت سر گذاشته، از پیروزی های اقتصادی خود راضی است و در دیدار سخت مقابل فولاد هم با همین الگو به پیروزی رسید و خود را به صدر جدول نزدیک کرد. بله؛ فارغ از انتقاداتی که از کالدرون می شود، او با چراغ خاموش نتیجه می گیرد و راه صدر جدول را در پیش گرفته است.

انتهای پیام/


مرد آرژانتینی چراغ خاموش به سوی صدر می‌رود/ کالدرون فقط به نتیجه می‌اندیشد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها