بازدید: 6

نیکخواه بهرامی: بردن تیم‌هایی که ملی‌پوش دارند لذت بیشتری دارد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2150267
صمد نیکخواه‌بهرامی بازیکن تیم بسکتبال مهرام گفت: بازیکنان مهرام درک می‌کنند در چه باشگاه بزرگی حضور دارند و برای همین است که می‌جنگیم از نام این باشگاه دفاع کنیم.

صمد نیکخواه بهرامی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیروزی تیم بسکتبال مهرام مقابل شیمیدور در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: فکر می کنم بازی خوبی را مقابل تیم قدرتمند شیمیدور انجام دادیم. چند تیم در لیگ برتر هستند که با توجه به بازیکنانی که جذب کرده اند در حد یک تیم مدعی ظاهر شده اند. چون مدتی را دور از تمرینات بودم در حدود ۵۰ درصد آمادگی ام قرار دارم، باید فشار تمریناتم را بالاتر ببرم تا بتوانم در دور برگشت برای تیمم بهتر بازی کنم.

وی ادامه داد: خیلی خوشحالم که شیمیدور را شکست دادیم بالاخره بردن تیم هایی که قوی هستند و ملی پوش دارند از لذت بیشتری برخوردار است. در هر صورت هر بازی که پیروز می شویم از این موضوع خوشحال خواهیم شد. اگر هم شکست بخوریم شاید سرنوشت این بوده که این نتیجه رقم بخورد.

بازیکن تیم بسکتبال مهرام در خصوص تیم شیمیدور تصریح کرد: شیمیدور تیمی است که بازیکنان باکیفیت زیادی دارد. حتی بازیکنان نیمکت نشین این تیم هم که وارد زمین می شدند، از تجربه حضور در اردوهای تیم ملی برخوردار بودند. تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است و برای خودمان دو هدف مهم را برای فصل جاری برنامه ریزی کرده ایم، در ابتدا سعی کنیم بهترین نتیجه ممکن را در دیدارهایمان بگیریم، حتی اگر نتوانیم قهرمان لیگ شویم. دوم اینکه چند بازیکن جوان در ترکیب تیممان داریم و باید شرایطی را فراهم بیاوریم تا آنها بتوانند با تجربه شوند تا در تیم ملی بازی کنند.

نیکخواه بهرامی در مورد اعتراض ها به داوری گفت: بالاخره در بازی های پر فشار ممکن است اتفاقاتی بیفتد اما به هر حال باید داوران عملکرد بهتری داشته باشند . متاسفانه یکی از داوران خیلی دوست داشت بازی را مدیریت کند و همین عاملی شد تا برخورد زشت و زننده ای با بازیکنان داخل زمین داشته باشد. نمی دانم خشن صحبت کردن و پشت سر هم تکنیکال فول دادن چندان راهکار درستی باشد و به نظرم باعث خواهد شد تا در ادامه مسابقات لیگ با مشکل مواجه شود. در بازی دیروز همین که تکان می خوردیم داوران تکنیکال می گرفتند. فکر نکنم فدراسیون درمانده جریمه یک یا دو میلیون تومانی تیم ها در بحث تکنیکال مسائل فنی باشد. اگر داوران تعامل بهتری با بازیکنان داشته باشد، کمک زیادی خواهد کرد تا بازی ها به شکل بهتری دنبال شود. به نظرم مدیریت بازی خیلی فرق می کند تا بی احترامی به بازیکنان.

وی در مورد بازی با اکسون در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال گفت: اکسون تیمی است که دو بازیکن خوب خارجی را برای فصل جاری جذب کرده و اتفاقأ بازی خوبی را هم مقابل نفت آبادان در هفته اول انجام داد. باید خیلی هوشیار باشیم و این تیم را دست کم نگیریم چون تمام بازی ها برای ما سخت هستند. تیم ما یک تیم بی ادعا است که باید تلاش کنیم در هر بازی بهتر و بهتر شویم.

بازیکن تیم بسکتبال مهرام در پایان خاطرنشان کرد: تیم مهرام تیمی اشت که شخصیت باخت را نمی پذیرد و فقط به بردن فکر می کنیم. حتی اختلاف چند امتیازی را که از شیمیدور عقب بودیم فعل خواستن را صرف کردیم و در پایان توانستیم بازی را ببریم. بازیکنان مهرام درک می کنند در چه باشگاه بزرگی حضور دارند و برای همین است که می جنگیم از نام این باشگاه دفاع کنیم.

انتهای پیام/


نیکخواه بهرامی: بردن تیم‌هایی که ملی‌پوش دارند لذت بیشتری دارد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها