بازدید: 22

۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹

منبع : برترین ها کد خبر: 2150247
فصل پاییز به نوبه خود زمان مناسبی است تا نگاه مجددی به دکوراسیون منزل خود بیندازیم و تغییراتی در آن ایجاد کنیم. استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های موجود در طبیعت اولین و اصلی‌ترین کاری است که در این فصل انجام می‌شود. می‌توان با انتخاب گزینه‌های زیبا و درست در چیدمان پاییزی منزل خود، فضایی متفاوت و البته اصولی‌تر بر پا کرد و حال و هوای خانه را بهتر و زیباتر ساخت.

برترین ها: فصل پاییز به نوبه خود زمان مناسبی است تا نگاه مجددی به دکوراسیون منزل خود بیندازیم و تغییراتی در آن ایجاد کنیم. استفاده از رنگ ها و طرح های موجود در طبیعت اولین و اصلی ترین کاری است که در این فصل انجام می شود. می توان با انتخاب گزینه های زیبا و درست در چیدمان پاییزی منزل خود، فضایی متفاوت و البته اصولی تر بر پا کرد و حال و هوای خانه را بهتر و زیباتر ساخت.

به همین مناسبت در این مطلب تصمیم داریم به ۵ مورد از ترند های دکوراسیون فصل پاییزی در سال ۲۰۱۹ بپردازیم و آن ها را با یکدیگر بررسی کنیم.

۱. هنر بر روی پارچه

۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹

هنر انتزاعی در این فصل هم همچنان الهام بخش پارچه هایی است که در کوسن، ملافه و یا سایر وسایل مورد استفاده قرار می گیرند.

در تصویری که مشاهده می کنید هنرمند و طراح گویی بر روی یک بوم نقاشی کرده و در نهایت آن ها را بر روی بالش، کاغذدیواری و... انتقال داده است، بنابراین شما هم می توانید با کمک طرح هایی زیبا و هنری بر روی وسایلتان محیط خانه تان را متفاوت تر کنید.

باید به این مورد نیز اشاره کنیم که این کار نیاز به هزینه بالایی ندارد و می توان آن را صرفاً در چند کوسن و یا رومیزی نیز خلاصه کرد. فقط کافی است تصمیم بگیرید که دکوراسیون منزل خود را با ترند های پاییزی سال ۲۰۱۹ همراه کنید و جانی دوباره به آن ببخشید.

۲. استفاده جسورانه از گیاهان

۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹

استفاده از گیاهان فقط در نگهداری از گل و گلدان خلاصه نمی شود. شما می توانید نماد ها و نشانه هایی از گیاهان را نیز به منزل خود بیاورید. در این میان استفاده از رنگ ها و شکل های مربوط به گیاهان یکی دیگر از موارد پرطرفدار هستند.

این کار جسورانه ای که در تصویر مشاهده می کنید صرفاً به استفاده از طرح های چاپ شده هنری خلاصه نمی شود، بلکه استفاده از گیاهان در مقیاس بزرگ حتی اگر به عنوان یک تابلو باشد هم تأثیر بسیار زیادی در جذابیت فضا خواهد داشت. در این مورد استفاده از رنگ های روشنی از گل ها با شاخ و برگ برگشان معمولاً طرفداران بیشتری دارد.

۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹

در این تصویر نیز می بینید که مبلمان غذاخوری با روکش های گلدار نیز یکی دیگر از ترند های پاییزی دکوراسیون در سال ۲۰۱۹ هستند.

۳. استفاده از رنگ تیره ی دیوار

معمولاً وقتی دیوار خانه تیره باشد راحت تر می توان تابلو ها و آثار هنری را در آن ها به نمایش گذاشت. همان طور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید زمینه تیره به خوبی باعث شده تا تابلوی روی دیوار خود را نشان داده و به عنوان یک نقطه کانونی به چشم بخورد.

۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹

در چنین شرایطی ترند دکوراسیونی شما با ترکیب مبلمانی جسورانه و منحصربه فرد، کامل تر خواهد شد. علاوه بر این وقتی شرایط برای به نمایش گذاشتن آثار هنری به طور کامل فراهم باشد شما می توانید سلیقه بیشتری در انتخاب آن ها به کار ببرید و محیط خانه خود را زیباتر و البته هنری تر چیدمان کنید.

۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹

کاغذدیواری موجود در این تصویر در محیطی تاریک و تیره خود را بیشتر نشان داده است، به همین دلیل هم هست که وقتی به این تصویر نگاه می کنید قبل از هر چیز نقش خرس ها بر روی دیوار توجه شما را به خود جلب می کند. این ترند یکی از بهترین راهکار ها برای چیدمان اتاق خواب است.

۴. چوب روشن و استفاده جزئی از فلز

استفاده از وسایل چوبی در طراحی دکوراسیون منزل همیشه طرفداران بسیار زیادی دارد. چوب می تواند در میز ها و وسایل کوچک و بزرگ مورداستفاده قرار بگیرد و خود را نشان دهد. ترند پاییزی سال ۲۰۱۹ بیشتر تأکید خود را بر روی چوب های بلوط و گردو حفظ می کند، چراکه این چوب ها حس طبیعی و آرامش بیشتری را از خود نشان می دهند.

۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹

اما موضوع به همین جا ختم نمی شود. این ترند دکوراسیونی از شما می خواهد که در کنار وسایل چوبی مبلمان و وسایل خود از جزئیاتی فلزی نیز استفاده کنید. نتیجه این ترکیب، نمایی صنعتی و طبیعی را به صورت تلفیقی نشان می دهد که می تواند فضای متفاوتی را در خانه شما ایجاد کند.

۵. استفاده از رنگ سفید گرم

۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹

استفاده از منسوجات دلپذیر و گرم باعث می شود که خانه شما دلنشین تر و دنج تر نشان داده بشود، بنابراین همان طور که می توان حدس زد یکی دیگر از ترند های دکوراسیونی پاییزی سال ۲۰۱۹ استفاده از وسایلی با این ویژگی هاست.

۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹

در این میان رنگ سفید گرم، دقیقاً مثل این تصویر انتخاب مؤثری است که تأکید بیشتری نیز بر آن می شود. شما می توانید با همراهی چنین وسایلی دکوراسیون منزل خود را به صورت پاییزی چیدمان کرده و با مد روز و ترند های دکوراسیونی سال همراه باشید.

منبع: houzz


۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
 • ۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹


  فصل پاییز به نوبه خود زمان مناسبی است تا نگاه مجددی به دکوراسیون منزل خود بیندازیم و تغییراتی در آن ایجاد کنیم. استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های موجود در طبیعت اولین و اصلی‌ترین کاری است که در این فصل انجام می‌شود. می‌توان با انتخاب گزینه‌های زیبا و درست
 • ترند‌های دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۱۹


  ترند‌های دکوراسیون داخلی هم مانند دنیای مد و فشن هر روز در حال تغییر هستند. در هر دوره‌ای رنگ‌ها و طراحی‌های خاصی برای دکوراسیون داخلی مطرح می‌شوند که سال ۲۰۱۹ نیز از آن مستثنی نیست. در ادامه ترند‌های دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹ را برایتان آورده ایم، تا
 • دکوراسیون پاییزی منزل با ۱۵ ایده‌ی دیدنی


  زیبایی‌های بی‌نظیر فصل پاییز به همراه رنگ‌های فوق‌العاده برگ‌های آن در کنار نم باران و هوایی که رو به سردی می‌رود بهترین فرصت است تا دکوراسیون منزل خود را تغییر دهیم و حال و هوای این فصل رنگی و دل‌نشین را مهمان آن کنیم.
 • دکوراسیون پاییزی، فضای خانه خود را برای فصل جدید به روز کنید


  فصل پاییز آغاز شده است و با روزهای کوتاه و خنک خود حال و هوای زندگی روزمره ما را تغییر داده است. در این شرایط یک دکوراسیون پاییزی برای منزل هم می‌تواند به دلچسب‌تر شدن این حال و هوا و هماهنگ‌تر شدن با آن کمک خواهد کرد.
 • دکوراسیون حمام ۲۰۱۹؛ شیک و مدرن


  شاید حمام یکی از فضا‌هایی باشد که برخلاف مهم و اساسی بودن کم‌تر مورد توجه قرار گرفته و به خصوص در آپارتمان‌های امروزی کم‌ترین و کوچک‌ترین متراژ به آن‌ها اختصاص داده می‌شود. اما طراحان توجه ویژه‌ای به دکوراسیون این فضا کرده اند و اعتقاد دارند که باید
 • ترند‌های برنامه‌نویسی سال ۲۰۱۹ چه خواهند بود؟


  «طی چند سال گذشته شرکت‌ها متوجه فواید استفاده از نرم‌افزار‌های SaaS شده‌اند. راه‌حل‌های مدیریت شده می‌توانند به مقدار قابل ملاحظه‌ای زمان عرضه ویژگی‌های جدید برای یک برنامه را کاهش دهد و در مقایسه با نرم‌افزار‌های بومی، این نرم‌افزار‌های SaaS می‌توان
 • رنگ و مش ۲۰۱۹؛ برترین ترند‌های امسال کدامند؟


  مدل رنگ و مش ۲۰۱۹ را باید در میان مدل‌هایی به رنگ مرجانی جستجو کرد. این هایلایت‌ها قطعا نباید به رنگ مرجانی جیغ دربیایند و می‌توانند سایر طیف‌های رنگی مرتبط را پوشش دهند.
 • سبک‌های جدید طراحی دکوراسیون که این روز‌ها پرطرفدارند


  ما در این مقاله مدل‌های جدید طراحی دکوراسیون را که این روز‌ها محبوب و پرطرفدار هستند به شما معرفی خواهیم کرد و شما با الهام گرفتن از این سبک‌ها می‌توانید طراحی دکوراسیون منزل خود را به روزتر و زیباتر انجام دهید.
 • طراحی دکوراسیون داخلی با هنر الگو‌ها و رنگ‌ها


  این آپارتمان توسط شرکت معماری لوگرین ایگور طراحی شده است. طراحی دکوراسیون داخلی منزل فوق به گونه ای شکل گرفته شده است که می تواند چگونگی انتقال تعادل و هماهنگی به اتاق های خانه را به خوبی نشان دهد. به عبارت دیگر، الگوها و رنگ های پس زمینه چشم انسان ر
 • ۴ اصل مهم در طراحی دکوراسیون داخلی منزل


  امروزه تاثیرات طراحی داخلی فضاهای مختلف بر خلق و خو، روحیه، پیشرفت کاری و آرامش زندگی از نظر علم کاملا به اثبات رسیده است و به همین دلیل در سال های اخیر بیش از پیش افراد به اهمیت و کاربرد آن پی برده اند. هدف از دکوراسیون داخلی هماهنگ سازی جلوه های ظا
 • دکوراسیون منزل ۲۰۱۹، خانه‌ها این شکلی می‌شوند!


  در این مطلب ۷ طراح معروف این موضوع را از یک جنبه دیگر، یعنی سبک دکوراسیونی خانه برای ما توضیح می‌دهند. این که در سال ۲۰۱۹، علاوه بر مبلمان و رنگ سال، باید منتظر تجربه کردن کدام طراحی‌های جدید برای خانه هایمان باشیم. نشیمن‌ها رسمی یا راحت، اکسسوری‌های
 • دکوراسیون و طراحی سالن‌های زیبایی زنانه


  دکوراسیون مراکز تجاری باید به گونه‌ای صورت پذیرد که بتواند خیلی سریع نظر مشتری را جذب نماید که البته دکوراسیون و طراحی سالن زیبایی نیز از این قاعده مستثنانمی‌باشد. یکی از نکات مهم و قابل توجه در طراحی دکوراسیون داخلی سالن‌های زیبایی زنانه، توجه به چی
 • جدیدترین مدل طراحی دکوراسیون داخلی منزل + عکس مدل


 • طراحی دکوراسیون منزل از ایده تا اجرا


  طراحی دکوراسیون داخلی این آپارتمان با ادغام ماهرانه سه خانه و تغییر در نقشه کشی ساختمان آن به وجود آمده. طراحی دکوراسیون منزل فوق توسط شرکت مهندسی آرین پاراکس بررسی و کارشناسی شده است.
 • خلاقیت‌های بی نظیر در طراحی‌های دکوراسیون! +تصاویر


  تصاویری از به کارگیری جالب نوآوری در طراحی دکوراسیون را در ادامه مشاهده می کنید.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها