بازدید: 11

طلاق از مردی شوم پشت میله‌های زندان +عکس

منبع : فردا نیوز کد خبر: 2150151
یک زن وقتی فهمید شوهرش به کلاهبرداری میلیاردی از طعمه هایش دست زده است با چشمانی گریان پا در دادگاه خانواده ونک تهران گذاشت.

روزنامه خراسان: مرد شیاد به خاطر آلودگی به قمار همه زندگی اش را باخت و درحالی که زن و بچه هایش در تنگنا بودند کلاهبرداری کرد و همه پول های بادآورده را به باد داد.
چشم انتظار
نیمه شب نسرین با چشمانی نگران به ساعت نگاهی انداخت. عقربه ها به سرعت از جلوی چشمانش حرکت می کردند و دلشوره بیشتری را به دل زن جوان می نشاندند.
نسرین از جا بلند شد. پتو را روی معصومه کشید. نگاهی به رضا انداخت و آهی کشید. چرا مسعود این قدر دیر کرده بود. چرا به خانه نیامده بود.
یک هفته می شد که چند مرد به درخانه شان می آمدند و سراغ مسعود را می گرفتند. نسرین نگران بود مدتی می شد شوهرش ولخرجی های زیادی می کرد و شب نشینی هایش در خانه دوستانش زیاد شده بود. نسرین دیده بود که مسعود بی تاب است و روز ها از خانه فراری شده است. هرچه از مسعود پرسیده بود چه شده است مردانی که جلوی در خانه می آیند چه ربطی به کار او دارند جوابی نشنیده بود تا این که راز شومی فاش شد.

طلاق از مردی شوم پشت میله های زندان +عکس


درخواست طلاق
نسرین درحالی که گریان بود به دادگاه خانواده یک تهران در میدان ونک رفت او تصمیم جدی اش را گرفته بود و می خواست خودش و بچه هایش به خاطر قماربازی شوهر زندانی اش تباه نشوند.
وقتی در شعبه ۲۷۵ دادگاه خانواده پیش روی قاضی ایستاد، گفت:۱۰ سال پیش شوهرم پسر مش عباس نانوای محله بود ای کاش پایم می شکست و برای خرید نان به نانوایی نمی رفتم آن روز دوماهی از درگذشت پدرم به خاطر بیماری سرطان گذشته بود خیلی به هم ریخته بودیم رفتم تا نان بخرم اولین بار بود که می خواستم نان بخرم صف طولانی بود و من درحالی که خجالت می کشیدم در گوشه ای ایستادم که جوانی نزدم آمد او پسر نانوا بود و و قتی دید بلد نیستم نان بخرم پول را گرفت و برایم نان را آورد همان برخورد باعث شد من درگیر محبت مسعود شوم و انگار او هم به من علاقه مند شده بود.


نسرین ادامه داد: یک ماه بعد خانواده مسعود به خواستگاری من آمدند بی تمایل نبودم همه چیز به سرعت درست شد و من خیلی زود و البته بعد از سالگرد فوت پدرم با مسعود ازدواج کردم.


زن جوان آهی کشید و ادامه داد: مسعود روز های اول خیلی مهربان بود، اما عقاید عجیب و غریبی داشت او می گفت دوست ندارد مثل پدرش جون بکند و یک لقمه نون در بیاورد خب من دلیلی نمی دیدم مسعود را سرزنش کنم تصورم این بود او می خواهد خیلی تلاش کند تا زندگی مرفهی داشته باشیم، اما با وجود این که دختر و پسرم به دنیا آمده بودند می دیدم زندگی مان درجا می زند و پیشرفتی نکرده ایم جز این که مسعود رفتار عجیبی داشت یک هفته بی پول می شدیم و ناگهان ولخرجی ها شروع می شد خیلی از شب ها در خانه نبود گاهی خندان به خانه می آمد و برخی از شب ها گریان! هر وقت از مسعود درباره کار و کاسبی اش سوال می کردم جواب سربالا می داد و می گفت زن نباید به این کار ها دخالت کند.


نسرین گفت: تا وقتی پدرشوهرم بود، زندگی مان خیلی سخت نبود، ولی در این هشت سال بعد از او، من و بچه هاخیلی سختی کشیدیم انگار هرچه شوهرم به خانه می آورد، برکت نداشت. زن جوان گریه کنان گفت: یک روز صبح زود، وقتی برای خرید بیرون رفتم چند تن از زنان محله با دیدن من شروع به پچ پچ کردند فهمیدم درباره شوهرم حرف می زنند با خجالت به خانه برگشتم، نزدیک ظهرصدای زنگ در حیاط را شنیدم وقتی در را باز کردم رقیه خانم، زن همسایه پشت در بود. با دیدن او جا خوردم او ناراحت بود، فهمیدم می خواهد خبری به من بدهد وقتی شنیدم مسعود را ماموران پلیس، سرکوچه بازداشت کرده اند انگار دنیا روی سرم خراب شد. نسرین افزود: در کلانتری متوجه شدم شوهرم را به خاطر کلاهبرداری دستگیر کرده اند. مسعود ۲۱۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود مال باخته ها با وجود گریه های من رضایت ندادند بدتر این که فهمیدم شوهرم پول ها را در اعتیادش به مواد مخدر و قمار باخته است و کاملا آس و پاس است دادگاه او را مجرم شناخت. حالا شوهرم باید این همه پول را بر گرداند. پول هایی که هیچ وقت در زندگی من و دو بچه اش وارد نشده بود. نسرین گفت: وقتی به ملاقاتش در زندان رفتم به من پیشنهاد داد نزد یکی از دوستانش به نام حیدر بروم و برایش کار کنم من هم از همه جا بی خبر رفتم و فهمیدم حیدر موادفروش است. در دلم از مسعود متنفر شدم و از همان روز تصمیم گرفتم طلاق بگیرم امروز آمده ام تا حکم طلاق بگیرم. یک مرد که به خود اجازه می دهد زنش را به فروش موادمخدر بکشاند لیاقت شوهر و پدر بودن را ندارد و امیدوارم حکم طلاق صادر شود و حضانت بچه ها هم به من برسد قول می دهم در خانه مردم کار کنم تا آبرومندانه زندگی کنم.


بنابر این گزارش؛ قاضی دادگاه دستور داد پرونده شوهر نسرین بررسی شود و این مرد از زندان احضار شود تا طبق قانون درباره درخواست طلاق تصمیم گیری قضایی انجام شود.


طلاق از مردی شوم پشت میله‌های زندان +عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
 • طلاق از مردی شوم پشت میله‌های زندان +عکس


  یک زن وقتی فهمید شوهرش به کلاهبرداری میلیاردی از طعمه هایش دست زده است با چشمانی گریان پا در دادگاه خانواده ونک تهران گذاشت.
 • عاشقی پشت میله‌های زندان!


  روابط عاطفی من و «جعفر» هر روز عمیق‌تر می‌شد و من هم به امید روزی که به عقد دایم او دربیایم همه خواسته هایش را برآورده می‌کردم. او هم پول زیادی به حسابم می‌ریخت و از همان حساب هم برداشت می‌کرد. تا این که روزی از همان بانک برایم دسته چک گرفت تا بتوانم
 • دو جنایت پشت میله‌های زندان


  ساعت ۱۰ شب دوشنبه ۲۰ خرداد مأموران ندامتگاه تهران بزرگ در جریان درگیری خونینی در یکی از بند‌های زندان قرار گرفتند. با حضور مأموران در محل نزاع مشخص شد که یک زندانی ۲۲ ساله به نام علیرضا با ضربه‌های چاقوی دست ساز مجروح شده است. بلافاصله دو عامل این در
 • تصویری از مسی پشت میله‌های زندان داعش!


  گروه تروریستی داعش با انتشار تصویری جام‌جهانی 2018 را تهدید کرد.
 • ترجیح می دهم ترامپ را پشت میله های زندان ببینم


  نانسي پلوسي: به جای استیضاح دونالد ترامپ، ترجیح می دهم او را پشت میله های زندان ببینم
 • کودتاچیان به زودی پشت میله های زندان خواهند بود


  مادورو: عدالت در پی کودتاچیان است و دیر یا زود آنها بهای خیانت خود را بپردازند
 • رفتن به پشت میله‌های زندان به جای زندگی در اروپا


  تلاش سارقان برای سرقت از مشتریان سایت دیوار همچنان ادامه دارد و به زعم هشدار پلیس به گردانندگان این سایت پرطرفدار هر روز که می‌گذرد مشتریان بیشتری از این سایت در دام سارقان گرفتار می‌شوند. در تازه‌ترین پرونده‌ای که روز گذشته در دادسرای ویژه سرقت بررس
 • رفتگر درستکار پشت میله های زندان افتاد


 • ۱۷۱ خبرنگار در ترکیه پشت میله‌های زندان هستند


  حزب اپوزیسیون "مردم جمهوری‌خواه" در آخرین گزارش خود درباره خبرنگاران بازداشت شده خواستار آزادی این خبرنگاران شده و همچنین از دولت خواست که بحث اجرای یونیفرم‌های یکسان و خاص برای زندانیان کودتا را کنار بگذارد.
 • بازیگر سینما: تا پای میله‌های زندان رفتم (+عکس)


 • بازیگر سینما: تا پای میله‌های زندان رفتم +عکس


  امید زندگانی درباره حضورش در جشن گلریزان ستاد دیه تهران ویژه آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد که در کتابخانه ملی برگزار شد، گفت: من اینجا هستم که بار گناهم را کم کنم. من تا پای میله‌های زندان رفتم و یک ناجی مثل شما (خیرین) آمد و من را نجات داد.
 • بازیگر سینما: تا پای میله‌های زندان رفتم +عکس


  امید زندگانی درباره حضورش در جشن گلریزان ستاد دیه تهران ویژه آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد که در کتابخانه ملی برگزار شد، گفت: من اینجا هستم که بار گناهم را کم کنم. من تا پای میله‌های زندان رفتم و یک ناجی مثل شما (خیرین) آمد و من را نجات داد.
 • حسین فریدون؛ دست راست روحانی پشت میله‌های زندان


  دوره دوم ورق برای فریدون برگشت، پرونده مالی او باعث شد کم کم در فضای سیاسی منزوی شود و او دیگر دستیار ارشد رییس جمهور هم نیست. حسین فریدون به عقیده بسیاری یکی از پاشنه آشیل‌های دولت روحانی بوده است. شاید اگر این پاشنه آشیل نبود کار دولت و حسن روحانی
 • دختران ریش‌دار پشت میله‌های زندان/ ریش و سبیلی که کلید "آزادی" شد


  اجرای بدیهی‌ترین حقوق انسانی و شهروندی تکلیفی است که قانون بر عهده دولتمردان گذاشته اما مدت‌هاست که استفاده از برخی امکانات در ایران برای زنان محدود شده است.
 • سناتور وارن: ترامپ تا سال ۲۰۲۰ پشت میله‌های زندان است


  سناتور الیزابت وارن که به تازگی نامزدی خود را در انتخابات ۲۰۲۰ اعلام کرده است، در واکنش به توئیت توهین آمیز رئیس‌جمهور آمریکا درباره نامزدی‌اش گفت: ترامپ تا آن زمان ممکن است در زندان باشد.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها