بازدید: 12

تلاش دموکرات‌ها برای استیضاح ترامپ وارد مرحله دوم می‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2150118
پایگاه خبری هیل گزارش داد مرحله نخست دموکرات‌ها برای استیضاح ترامپ به پایان رسیده و آن‌ها در آغاز مرحله دوم سعی دارند متن شهادت افرادی که در کمیته‌های کنگره حضور یافتند را منتشر کنند.

تلاش دموکرات ها برای استیضاح ترامپ وارد مرحله دوم می شودبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه خبری هیل، مرحله نخست دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا برای استیضاح ترامپ که پشت در های بسته برگزار می شد به پایان رسیده و هم اکنون دموکرات ها به مرحله دوم وارد شده و متن شهادت افرادی که در کمیته های مجلس نمایندگان آمریکا حضور یافتند را منتشر می کنند.

بازرسان کنگره به رهبری «آدام شف» رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا طی هفته جاری هزاران صفحه از استشهادیه مقامات سابق و کنونی دولت ترامپ را منتشر کردند.

هفته آینده نیز دموکرات ها پس از ۷ هفته از آغاز تحقیقات استیضاح ترامپ، نخستین جلسه استماع عمومی را که از تلویزیون پخش خواهد شد برگزار می کنند و طی آن سه مقام وزارت امور خارجه آمریکا درباره معامله ترامپ در موضوع رسوایی اوکراین گیت صحبت خواهند کرد.

دموکرات ها به شدت در تلاش هستند تا در ماه دسامبر تحقیقات استیضاح را تکمیل کنند تا ترامپ سومین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا باشد که استیضاح خواهد شد.

این در حالی است که پیش از این کنگره آمریکا متن شهادت یکی از مقامات ارشد دولت ترامپ درباره تحقیقات استیضاح او را منتشر کرد.

بر این اساس، در متن منتشر شده که به شهادت جرج کنت، معاون دستیار وزیر امور خارجه مربوط است، آمده است: ترامپ از ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین خواسته بود حتما در یک بیانیه تلویزیونی سه کلمه تحقیقات، بایدن و کلینتون را به زبان بیاورد، زیرا در غیر این صورت کمک های نظامی آمریکا به این کشور متوقف خواهد شد.

انتهای پیام/


تلاش دموکرات‌ها برای استیضاح ترامپ وارد مرحله دوم می‌شود
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها