بازدید: 14

افزایش میزان خودکشی در میان نظامیان آمریکایی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2150092
اداره کهنه سربازان آمریکایی از تحقیقات درباره سلامت روانی و اعتیاد نظامیان ارتش این کشور و افزایش میزان خودکشی در میان نظامیان آمریکایی خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از آسوشیتدپرس، اداره کهنه سربازان آمریکایی در ماه مارس آینده گزارشی درباره افزایش میزان خودکشی در ارتش آمریکا و همچنین درباره تحقیقات در زمینه سلامت روانی و اعتیاد نظامیان آمریکایی منتشر خواهد کرد.

رابرت ویلکی، مسئول امور کهنه سربازان آمریکایی روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: «این اولین باری است که ما یک گفت وگوی ملی را درباره جلوگیری از خودکشی آغاز کرده ایم.»

ویلکی پیش از تعطیلات روز کهنه سربازان، یک نشست خبری در کاخ سفید برگزار کرد تا درباره عملکرد اداره کهنه سربازان آمریکایی و همچنین درباره تعهد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در زمینه توجه به کهنه سربازان این کشور صحبت کند.

این در حالی است که چندی قبل روزنامه نیویورک تایمز با بیان اینکه هر دو حزب آمریکا (دموکرات و جمهوری خواه) از برنامه دولت برای مهار خودکشی در بین کهنه سربازان آمریکایی حمایت کرده اند، نوشت: طبق آمار ها بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۷ هر سال بیش از ۶ هزار کهنه سرباز آمریکایی خودکشی کردند.

روزنامه نیویورک تایمز نوشت: طبق داده های آماری که دیروز (شنبه) از سوی اداره امور کهنه سربازان آمریکا منتشر شد، میزان مرگ ناشی از خودکشی در میان کهنه سربازان تقریباً یک و نیم برابر میزان بقیه جمعیت آمریکا در سال ۲۰۱۷ بوده است.

بر اساس آمارها، بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۷ هر سال بیش از شش هزار کهنه سرباز آمریکایی خودکشی کرده اند. طبق آمار ها، همچنین میزان خودکشی از سال ۲۰۱۴ تقریبا ۲۰ نفر در هر روز بوده است.

انتهای پیام/


افزایش میزان خودکشی در میان نظامیان آمریکایی
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها