بازدید: 5

مالک تراکتور: تبریز و ارومیه بخش جدانشدنی ایران است

منبع : تابناک کد خبر: 2149673
به آن‌هایی که می‌خواهند از این آب گل آلود ماهی بگیرند هشدار می‌دهم که حرف‌های نامربوط خود را تمام کنند. آذربایجان، تبریز و ارومیه بخش جدانشدنی ایران هستند و همانطور که من پارسال گفتم «یاشاسین ایران» و این مسئله به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.

مالک باشگاه خصوصی تراکتور تبریز به شعارهای جدایی طلبانه برخی از تماشاگران این تیم در بازی مقابل استقلال واکنش نشان داد و قویا آن را محکوم کرد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ زنوزی با تشکر از حضور فوق العاده هواداران تراکتور و حمایت از تیم سرخپوش تبریزی ادامه داد: ما در هفته گذشته پرهوادارترین تیم دنیا بودیم و این یک افتخار بزرگ برای فوتبال دوستان تبریزی است که البته بار ها و بار ها و در همه اوقاتی که احتیاج به حمایتشان بوده، پشت تیم را خالی نکردند. حضور صد هزارنفری آن ها را در بازی استقلال روی چشمم می گذارم و از آن ها تشکر می کنم و امیدوارم ما همچنان در بازی های خانگی با اختلاف پرطرفدارترین تیم ایران باقی بمانیم. چیزی که البته باید با برنامه ریزی بهتر و تشویق مردم به حضور در ورزشگاه ها به آن کمک کرد چرا که جو تبریز و بازی در ورزشگاه یادگار امام، برای همه تیم ها یک تجربه ویژه است.

زنوزی درباره شعار های نژادپرستانه و جدایی طلبانه ای که در ورزشگاه یادگار امام داده می شود، گفت: به هر حال ویدیو ها و فیلم های از جمع های کوچکی که در میان صد هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه یادگار امام حضور داشتند، منتشر شده و این تصور را به وجود آورده که یک گرایش قوی به این مسائل در بین هواداران وجود دارد که متاسفانه این برداشت کاملا ناجوانمردانه و ناسپاسی نسبت به مردمی است که سال های سال و در طول قرن ها، در حفظ مرز های ایران کوشیده اند.

وی افزود: من ضمن این که آن حرکات حاشیه ای را محکوم می کنم و آن را خارج از اصول هواداری باشگاه تراکتور می دانم، از ناظران هم انتظار دارم با انصاف بیشتری به این مسائل نگاه کنند. به آن هایی که می خواهند از این آب گل آلود ماهی بگیرند هشدار می دهم که حرف های نامربوط خود را تمام کنند. آذربایجان، تبریز و ارومیه بخش جدانشدنی ایران هستند و همانطور که من پارسال گفتم «یاشاسین ایران» و این مسئله به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.

مالک باشگاه تراکتور در آخر با اشاره به زمین لرزه شب گذشته در آذربایجان شرقی گفت: در ابتدا باید به خانواده جان باختگان، هم استانی ها و تمام مردم ایران این اتفاق تلخ را تسلیت بگویم و امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. همچنین بایداعلام کنم که باشگاه تراکتور هم کار های خود را آغاز کرده تا به کمک مردم آسیب دیده برود و من از هواداران دعوت می کنم تا آن ها هم نقش خود را در این موقعیت حساس ایفا کنند و به زلزله زدگان کمک کنند.


مالک تراکتور: تبریز و ارومیه بخش جدانشدنی ایران است
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها