بازدید: 6

ترافیک در جاده‌های مازندران نیمه سنگین است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2149667
ترافیک در جاده‌های خروجی استان مازندران منتهی به پایتخت از عصر امروز جمعه با وجود اعمال مقررات ترافیکی به خاطر پایان تعطیلات سه روزه آخر هفته و بازگشت مسافران سنگین و نیمه سنگین گزارش شده است.

ترافیک در جاده های مازندران نیمه سنگین است

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، ترافیک در جاده های خروجی استان مازندران منتهی به پایتخت از عصر امروز جمعه با وجود اعمال مقررات ترافیکی به خاطر پایان تعطیلات سه روزه آخر هفته و بازگشت مسافران سنگین و نیمه سنگین گزارش شده است.
 
پلیس راه کشور پیشتر با اعلام محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران، تردد در محور های کندوان و هراز را عصر امروز یک طرفه اعلام کرده بود.
 
بر اساس اعلام پلیس راه کشور، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴  امروز (جمعه) تا ۲ بامداد فردا (شنبه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل،  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۷ امروز تا ۲ بامداد فردا از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه است.
 
همچنین تردد در محور هراز از ساعت ۱۴ امروز تا ۲ بامداد روز شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲ بامداد فردا شنبه در این محور  از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.
 
انتهای پیام/

ترافیک در جاده‌های مازندران نیمه سنگین است
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها