بازدید: 6

انصاری‌فرد: پول زیادی در حساب باشگاه وجود ندارد/ قول می‌دهم با برانکو توافق کنیم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2149665
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هزینه‌های زیادی در گذشته شده و پولی در حساب باشگاه وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدحسن انصاری فرد، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران در حاشیه دربی امروز جوانان پرسپولیس و استقلال که با برتری ۲ گله تیمش همراه بود، اظهار کرد: برای تیم های پایه مان برنامه خوبی برای سال های آینده داریم و برنامه ریزی کردیم. در آینده درباره این موضوعات صحبت خواهیم کرد. من بازی های تیم های پایه را از نزدیک مشاهده می کنم.

انصاری فرد: پول زیادی در حساب باشگاه وجود ندارد/ قول می دهم با برانکو توافق کنیم

بیشتر بخوانید: جوانان پرسپولیس فاتح شهرآورد پایتخت

در حساب باشگاه، پول زیادی وجود ندارد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درمورد بدهی ها و مشکلات مالی این تیم بیان کرد: مشکلات مالی زیادی داریم. یک سری مسائل وجود دارد، که باید به سرعت مرتفع شود. پرداختی های زیادی  وجود دارد، اما در حساب باشگاه، پول زیادی وجود ندارد. بسیاری از پول ها  در گذشته هزینه شده است. به دنبال راهکاری هستیم تا این پول ها را جبران کنیم. امیدوارم در آینده این مشکلات را برطرف کنیم. مهمترین موضوع در حال حاضر پرداخت قرارداد بازیکنان است که تا به حال ۱۲ درصد قرارداد آن ها را داده ایم.

او ادامه داد: می خواهیم طی روز ها آینده پول بازیکنان را پرداخت کنیم و دریافتی آن ها را به ۳۰ درصد برسانیم.

بیشتر بخوانید: بحران بی پولی به پرسپولیس رسید

شکایت جدیدی به ارزش ۲۵ میلیارد به دست مان رسیده است

او درباره شکایتی که یکی از شرکت ها از این باشگاه انجام داده است، گفت: من هم این موضوع را شنیدم شنبه باید به باشگاه بروم و احتمالا یک شکایت جدید به باشگاه اضافه شده که مبلغ آن حدود ۲۵ میلیارد است.

انصاری فرد: پول زیادی در حساب باشگاه وجود ندارد/ قول می دهم با برانکو توافق کنیم

قول می دهم با برانکو توافق کنیم

انصاری فرد در خصوص شکایت برانکو از این باشکاه گفت: من به شما قول می دهم که با برانکو توافق خواهیم کرد. هیچ مشکلی نیست و این صحبت هایی که درباره ۷۰ یا ۸۰ درصد تخفیف می شود اصلا صحت ندارد و ما رقم دیگری پیشنهاد داده ایم. اگر با خود برانکو از نزدیک صحبت کنیم، به توافق خواهیم رسید. برانکو هرجایی که بخواهد با او قرار می گذاریم.

بیشتر بخوانید: قدوسی: برانکو درخواست تخفیف ۴۰ درصدی را نپذیرفت

هیچ بندی در قرارداد جونیور وجود ندارد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره مبلغ قرارداد جونیور با این تیم، گفت: قرارداد جونیور با پرسپولیس ۵۷۰ هزار دلار است که با توجه به امضا شدن این قرار داد هر زمانی که کالدرون بخواهد با هر بازیکنی قراردامان را فسخ کنیم، با او وارد مذاکره می شویم. این که گفته می شود بندی در قرارداد او وجود دارد، اصلا واقعیت ندارد. اما اگر قصد قطع همکاری داشته باشیم، باید بنشینیم و صحبت کنیم.

جلسه ای با مدیربرنامه های جونیور نداشتیم

او ادامه داد: جونیور بازیکن ما است و جلسه ای را با مدیر برنامه های او نداشتیم که قرارداش را فسخ کنیم. من جزئیات قراداد او را نمی دانم که برخی می گویند قرار است واسطه ها بخش بیشتری از قرارداد او را دریافت کنند. چیزی که باشگاه با او قرارداد بسته است، ۵۷۰ هزار دلار است.

انصاری فرد: پول زیادی در حساب باشگاه وجود ندارد/ قول می دهم با برانکو توافق کنیم

کالدورن با ما شفاف برخورد می کند

انصاری فرد درباره اینکه گفته می شود کالدرون پرسپولسی ها را به دلیل پرداخت نکردن مطالباتش تهدید به استعفا کرده است، گفت: چنین چیزی صحت ندارد. کالدورن با ما شفاف برخورد می کند. قبل از بازی بعدی مقابل نفت مسجد سلیمان، هم پول او و هم پول بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد.

او درمورد لژیونر شدن علی علیپور در نیم فصل بیان کرد: فعلا چنین چیزی مطرح نیست و باید تا پایان فصل چنین برنامه ای نداریم.

انتهای پیام/  


انصاری‌فرد: پول زیادی در حساب باشگاه وجود ندارد/ قول می‌دهم با برانکو توافق کنیم
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها