بازدید: 12

اخطاریه هواشناسی/ احتمال آبگرفتگی معابر در جنوب کشور

منبع : صراط نیوز کد خبر: 2149604
سازمان هواشناسی ضمن پیش‌بینی رگبار شدید باران و رعد و برق در جنوب کشور نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و طغیان رودخانه‌های فصلی هشدار داد.
صراط:

سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی رگبار شدید باران و رعد و برق در جنوب کشور نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و طغیان رودخانه های فصلی هشدار داد.

به گزارش ایسنا در اخطاریه سازمان هواشناسی آمده است: از فردا (۱۸ آبان ماه) رگبار شدید باران در برخی نقاط همراه با رعد و برق، تندبادهای لحظه ای، احتمال تگرگ و مواج شدن دریا در نیمه جنوبی کرمان، شرق و جنوب فارس، هرمزگان و سواحل آن، شرق خلیج فارس و جزایر آن و تنگه هرمز رخ می دهد و بارش بین ۴۰ تا ۶۰ میلیمتر پیش بینی می شود.

پس فردا (۱۹ آبان ماه) همین شرایط در غرب هرمزگان و سواحل آن، شرق خلیج فارس و جزایر آن و تنگه هرمز روی می دهد و بارش بین ۲۰ تا ۳۰ میلیمتر خواهد بود.

بر اثر این شرایط جوی آبگرفتگی معابر عمومی، جاری شدن روان آب، احتمال طغیان رودخانه های فصلی، متلاطم شدن دریا همراه با بارندگی شدید و اختلال در تردد دریایی پیش بینی و به مردم توصیه می شود هنگام تردد احتیاط کنند و در حاشیه مسیل ها توقف نکنند همچنین از تردد شناورهای سبک و قایق های تفریحی کوچک اجتناب کنند و سایر اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند.


اخطاریه هواشناسی/ احتمال آبگرفتگی معابر در جنوب کشور
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها