بازدید: 16

پاکسازی تمامی محور‌های آذربایجان شرقی بر اثر زلزله/ هیچ مسیری در آذربایجان شرقی مسدود نیست

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2148949
رودباری گفت: ریزش کوهی در محور میانه بستان آباد بر اثر زلزله رخ داده بود که با همکاری تیم‌های امدادی این محور به صورت کامل پاکسازی شد.
پاکسازی تمامی محور های آذربایجان شرقی بر اثر زلزله/ هیچ مسیری در آذربایجان شرقی مسدود نیستمحمد رودباری مدیر کل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای درگفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت و محور های مسدود شده بر اثر زلزله بامداد امروز آذربایجان شرقی گفت: در ساعت های اولیه وقوع این زلزله ریزش کوهی در محور های بستان آباد، میانه، میانه سرچم رخ داد که باعث مسدود شدن برخی از محور ها به روستا های آذربایجان شرقی شد.

او ادامه داد: بلافاصله بعد از ریزش کوه تیم های عملیاتی و راهداری به محل وقوع حادثه اعزام شدند و در اولین فرصت تمام محور ها پاکسازی شد.

رودباری تاکید کرد: برخی از مسیر های مربوط به روستا های محل وقوع زلزله ریزش داشت که با استفاده از عوامل راهداری تمامی این مسیر ها هم پاکسازی شدند.

مدیر کل دفتر مدیریت بحران اظهار کرد: هیچ یک از مسیر ها اکنون مسدود نیست و گروه های ارزیابی که به این محل اعزام شده اند تا کنون هیچ اطلاعاتی از محور های عملیاتی اعلام نکرده اند.

او افزود: هم اکنون تمامی تیم های عوامل راهداری در محل وقوع زلزله در آذربایجان در آماده باش کامل هستند و در صورت وقوع حادثه و نیاز سریعا به محل اعزام می شوند.بیشتر بخوانید: وزیر صمت به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی سفر می کند
رودباری توضیح داد: خوشبختانه هیچ یک از محور های منتهی به آذربایجان شرقی مسدود نیست و تیم های اورژانس و هلال احمر می توانند به محل اعزام شوند.

گفتنی است امروز در ساعت ۲ و ۱۷ دقیقه بامداد در آذربایجان شرقی زلزله ۵ و ۶ دهم ریشتری در عمق ۸ کیلومتری زمین رخ داد که بر اثر این حادثه ۸۰ روستا دچار خسارت شدند که تا کنون بیش از ۷۸ روستا ارزیابی شدده و اعلام کرده اند که ۳۰ خانه در روستای ورنکش دچار خسارت های ۱۰۰ درصدی شده اند همچنین ۷ روستا دچار خسارت های بسیار شدیدی به ویژه روستای ورنکش و ورزقان شده است.

همچنین اعلام شده است که ۴۰۰ واحد مسکونی بر اثر وقوع زلزله در محدوده میانه بستان آباد از شهر های آذربایجان شرقی دچار خسارت شده اند و مرکز لرزه نگاری بیش از ۵۷ پس لرزه را در این استان ثبت کرده است.

انتهای پیام/
 
۴۰۰ واحد مسکونی بر اثر وقوع زلزله در محدوده میانه بستان آباد تخریب شد

پاکسازی تمامی محور‌های آذربایجان شرقی بر اثر زلزله/ هیچ مسیری در آذربایجان شرقی مسدود نیست
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها