بازدید: 2

غارت منازل در راس العین و تل ابیض به دست عوامل مورد حمایت ترکیه

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 2145070
شبه نظامیان وابسته به ترکیه به اقدامات تروریستی در تل ابیض و راس العین ادامه می دهند و اثاثیه منازل مردمانی که از دست اقدامات وحشیانه آنها فرار کرده اند، را به یغما می برند.
آفتاب‌‌نیوز :

العهد گزارش داد: شبه نظامیان وابسته به ترکیه به اقدامات تروریستی در تل ابیض و راس العین ادامه می دهند و اثاثیه منازل مردمانی که از دست اقدامات وحشیانه آنها فرار کرده اند، را به یغما می برند.

این رسانه می نویسد: ارتش ترکیه و گروههای تروریستی مورد حمایت که در راس العین و تل ابیض دست به فساد، سرقت و ارتکاب اقدامات ضدبشری می زنند و این مشابه اقداماتی است که آنها در عفرین مرتکب شدند.

غارت منازل در راس العین و تل ابیض به دست عوامل مورد حمایت ترکیه

العهد به نقل از جوانی به احمد که در مرکز اسکان آوارگان در شهرک صفیا در حومه حسکه قرار دارد، آورده است: ما منزلمان را ر راس العین رها کردیم. ارتش ترکیه و شبه نظامیان وابسته به آن هنگام ورود به شهر دست به اقدامات ضد بشری زدند. وضعیت ما به مثابه وضعیت کسانی است که خانه و دارایی ها و اراضی خود را رها کردند. یکی از همسایگان به ما گفت که شبه نظامیان وابسته به ترکیه دست به چپاول خانه ها می زنند و از اثاثیه و ادوات منزل چیزی نمانده است. این تروریستها بر اثر اموال دزدی به جان هم افتاده اند.


غارت منازل در راس العین و تل ابیض به دست عوامل مورد حمایت ترکیه
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها