بازدید: 10

سردار پاکپور: تیپ میرزا کوچک خان یگان با تجربه و قابل اعتماد نیروی زمینی سپاه است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2144943
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: کسب تجربیات ارزشمند یگان‌های نیروی مخصوص و کسب تجربه در میدان‌های مختلف از منطقه شمال‌غرب تا جنوب شرق از جمله قابلیت‌های تیپ میرزا کوچک خان است که آن را به یک یگان با تجربه و قابل اعتماد نیروی زمینی سپاه تبدیل کرده است.
سردار پاکپور: تیپ میرزا کوچک خان یگان با تجربه و قابل اعتماد نیروی زمینی سپاه استگروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور در بازدید از تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک خان در جمع رزمندگان این تیپ اظهار کرد: در هر ماموریتی که از نیرو های تیپ میرزاکوچک خان استفاده کرده ایم همواره اطمینان قلبی نسبت به اجرای دقیق ماموریت محوله به نحو احسن وجود داشته است.

سردار پاکپور با بیان اینکه آموزش ها، مهارت ها و تخصص های تئوری باید درمیدان عمل به بهترین شکل بکارگیری شود، تاکید کرد: تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک خان یگان کارآمد و جوانی است که در میدان عمل هم حضور موثر و تعیین کننده ای دارد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه خاطرنشان کرد: کسب تجربیات ارزشمند یگان های نیروی مخصوص و کسب تجربه در میدان های مختلف از منطقه شمالغرب تا جنوب شرق از جمله قابلیت های تیپ میرزا کوچک خان است که آن را به یک یگان با تجربه و قابل اعتماد نیروی زمینی سپاه تبدیل کرده است.

انتهای پیام/ 

سردار پاکپور: تیپ میرزا کوچک خان یگان با تجربه و قابل اعتماد نیروی زمینی سپاه است
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها