بازدید: 4

برای صدور کارت بازی دو بازیکن جدید تیم، منتظر تصمیم مهاجری هستیم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2142922
علی دهقانی، مدیر تیم فوتبال نساجی گفت: مجوز صدور کارت دو بازیکن تیم نساجی را گرفتیم و برای انتخاب این دو بازیکن منتظر تصمیم کادر فنی هستیم.

علی دهقانی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد نام دو بازیکنی که برای آنها کارت بازی صادر خواهد شد، اظهار داشت: در جلسه‎ای که اسدی در فدراسیون داشت، بالاخره موفق شدیم مجوز صدور کارت بازی دو بازیکن نساجی را بگیریم. فردا (سه‎شنبه) برای صدور کارت این دو بازیکن اقدام خواهیم کرد.

وی با اشاره به بازگشت رضا مهاجری به تمرینات تیم فوتبال نساجی، گفت: رضا مهاجری به تمرینات بازگشته است و تیم را برای بازی با تیم نفت مسجدسلیمان آماده می کند. از این رو به او و همکارانش اعلام کردیم بر اساس نیاز تیم، از بین بازیکنانی که کارت آن ها صادر نشده است، دو بازیکن را انتخاب کنند.

مدیر تیم فوتبال نساجی، تصریح کرد: تصمیم گیری در این مورد بر عهده ما نیست و فقط کار های اجرایی را انجام می دهیم. به این ترتیب کادر فنی فردا(سه‎شنبه) تصمیم نهایی خود را بر اساس نیاز تیم اعلام می کند. ما هم برای صدور کارت این دو بازیکن اقدام می کنیم. امیدوارم در ادامه مشکل دیگر بازیکنان نساجی هم حل شود.

انتهای پیام/


برای صدور کارت بازی دو بازیکن جدید تیم، منتظر تصمیم مهاجری هستیم
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها