بازدید: 78

لیورپول 1-0 من سیتی/ کلوپ 5 - گواردیولا 3/ جشن بندر درشب عید

منبع : تابناک کد خبر: 21429
تیم یورگن کلوپ بود که در دقیقه هشتم با ضدحمله ای سریع و سانتری از کناره ها و ضربه سر یک هافبک میانی، به گل نخست رسید تا پایان این داشته را حفظ کرد تا نزدیک ترین سایه اش را جا بگذارد و در پی چلسی بدود.
دیدار تیم های دوم و سوم جدول لیگ برتر انگلیس، با برتری نسبی سیتی زن ها در زمینه مالکیت توپ آغاز شد اما شاگردان پپ گواردیولا در ساخت موقعیت در تمام طول بازی ناکام بودند و سرانجام در بندر زمینگیر شدند.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم یورگن کلوپ بود که در دقیقه هشتم با ضدحمله ای سریع و سانتری از کناره ها و ضربه سر یک هافبک میانی، به گل نخست رسید تا پایان این داشته را حفظ کرد تا نزدیک ترین سایه اش را جا بگذارد و در پی چلسی بدود. 

همین گل، به نوعی مهم ترین خطر دو تیم روی دروازه ها در نیمه نخست بود و شاهد موقعیت مهمی در 45 دقیق نخست نبودیم. نیمه دوم هم با میدانداری لیورپولی های دونده همراه شد و تیم خسته و کند گواردیولا راه به جایی نبرد. 

ضد حمله سریع قرمزها، سانتر لالانا با پای غیر تخصصی و ضربه سر بی نقص وینالدوم در دقیقه 8 قرمزها را پیش انداخت.

لیورپول 1-0 من سیتی/ کلوپ 5 - گواردیولا 3/ جشن بندر درشب عید

دقیقه 29 شوت فنی جان از گوشه محوطه جریمه، با اختلاف نه چندان زیاد به بیرون رفت. روی پاس به عقب اشتباه فیرمینو در دقیقه 41، دی بروین به دل دفاع زد و شوت زد که با برخورد به مدافعان به کرنر رفت.

دقیقه 53 پاس سیلوا به آگوئرو پشت محوطه جریمه، با شوت زمینی و محکم مهاجم آرژانتینی همراه شد که مینیوله توپ را جمع کرد. سیلوا دقیقه 53 در عرض حرکت کرد و شوت زد که با اختلاف اندک به بیرون رفت. دقیقه 58 کرنر بازیکنان سیتی به پشت محوطه با شوت کلاروف همراه شد که مینیوله به سادگی توپ را جمع کرد.

در دقایق پایانی هم سیتی زن ها پشت دفاع بسته سرخ های آنفیلد ماندند و به هر دری زدند نتوانستند قفل دروازه تیم آماده کلوپ را باز کنند.

لیورپول 1-0 من سیتی/ کلوپ 5 - گواردیولا 3/ جشن بندر درشب عید
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 165

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها