بازدید: 4

سلبریتی‌هایی که کرم‌های تقلبی تبلیغ می‌کنند+ عکس

منبع : صراط نیوز کد خبر: 2140943
به تازگی برخی سلبریتی‌ها اقدام به تبلیغات کرم‌های زیبایی در فضای مجازی می‌کتتد که این محصولات تقلبی عوارض جدی دارند.
صراط:

متاسفانه برخی افراد به ویژه خانم ها گول تبلیغات این سلبریتی ها را می خوردند و گرفتار عوارض جبران ناپذیر این کرم های زیبایی می شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران شیوا یکی از افرادی است که گول این تبلغیات دروغین را خورده و گرفتار عوارض پوستی آن شده است.

به گفته او پس از مشاهده تبلیغات سلبریتی های کرم زیبایی را دور چشم خود خریداری می کند و پس از مدتی از مصرف گرفتار التهاب پوست دور چشم می شود و پس از مراجعه به متخصص پوست از تقلبی بودن کرم آگاه می شود.

پارمیدا نیز یکی دیگر از افرادی است که با مشاهده تبلیغ کرم زیبایی پوست در ماهواره و استفاده از آن گرفتار التهاب شدید پوستی شده است و مدت های طولانی کرم ها درمانی مصرف کرده است تا عوارض کرم تقلبی از بین برود.

 عوارض هولناک کرم های زیبایی ماهواره ای

امیر هوشنگ احسانی استاد علوم پزشکی تهران و متخصص پوست در گفت وگو با خبرنگار  درباره عوارض کرم های آرایشی و بهداشتی تقلبی که در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای تبلیغ می شود، اظهار کرد: به دلیل بالا رفتن قیمت کرم های آرایشی و بهداشتی، درمانی و زیبایی تقلب و کپی افزایش پیدا کرده است.

سلبریتی هایی که کرم های تقلبی تبلیغ می کنند+ عکس

او ادامه داد: متاسفانه در سال های اخیر شاهد تبلیغات زیبایی به دست سلبریتی ها هستیم در حالی که این افراد هیچ تخصصی ندارد و محصولات زیبایی را بدون هیچ پشتوانه علمی تبلیغ می کنند.

گول تبلیغات دروغین سلبریتی ها را نخورید

این متخصص پوست و مو تصریح کرد: در موارد بسیاری شاهد آن هستیم که برخی افراد گول این تبلیغات دروغین سلبریتی ها را می خورند و اقدام به خرید محصول از شبکه های ماهواره ای و مجازی می کنند.

احسانی گفت: متاسفانه بسیاری از بیماران پس از خرید و استفاده از کرم های زیبایی ماهواره ای گرفتار عوارض جبران ناپذیری از جمله حساسیت های پوستی، خارش، قرمزی، پوسته ریزی، التهاب و  عفونت شده اند که مدت های طولانی فرد را گرفتار می کند و درمان طولانی مدتی نیاز دارد.

تبلیغات اغواگرایانه در حوزه پزشکی جرم است

کیانوش جهان پور سخنگوی سازمان غذا و دارو در این باره گفت: متاسفانه سود جویان  از فناوری و شبکه های مجازی و سلبریتی ها استفاده می کنند تا به جامعه هدف بفهمانند که محصول دارای اثرات بسیاری است.

او ادامه داد: در موارد بسیاری شاهد آن هستیم که محصولاتی که قیمت کمی دارند با هزینه های بالاتر در شبکه های ماهواره ای و مجازی به فروش می رسند و مردم به دلیل تبلیغ آن به دست سلبریتی ها گول این تبلیغات فریبنده را می خورند.

جهان پور تبلیغات اغواگرایانه را در حوزه پزشکی جرم دانست و گفت: با اینگونه تبلیغات دروغین به کمک دستگاه های نظارتی برخورد می شود.

علی محمد رجبی پلیس فتا اظهار کرد: فروش هرگونه اقلام پزشکی از طریق شبکه های اجتماعی بر طبق قانون جرم است و با آن برخورد می شود.

او ادامه داد: سلبریتی ها و کسانی که تبلیغات دروغین انجام دهند تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

امید است که مردم با توجه به هشدارها و توصیه های پزشکان، متخصصان و مسئولان وزارت بهداشت محصولات زیبایی و کالاهای منطبق با سلامت را تنها از مراکز معتبر خریداری کنند تا گرفتار عواقب هولناک آن نشوند.


سلبریتی‌هایی که کرم‌های تقلبی تبلیغ می‌کنند+ عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها