بازدید: 7

دستور پلمب ۳۵ خانه مجردی در شرق تهران صادر شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2140557
در پی عدم توجه به اخطار‌های قضایی دستور پلمب ۳۵ خانه مجردی در محدوده میدان امام حسین (ع) صادر شد.
دستور پلمب ۳۵ خانه مجردی در شرق تهران صادر شدبه گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از پیگیری باشگاه خبرنگاران جوان، دستور پلمب ۳۵ خانه مجردی در محدوده میدان امام حسین (ع) توسط مقام قضایی صادر شده است.

این خانه ها فاقد مجوز سکنی گزینی بوده و به پاتوق اراذل و اوباش و اکثر سارقان و کیف قاپان تبدیل شده است، لذا پس از اخطار به مالکان آن افراد از دستورات قضایی تمکین نکرده و به همین دلیل نیز قرار شده تا خانه های مورد نظر پلمب شوند.

پیش تر بنی حسینی معاون دادستان تهران در شرق پایتخت در گفت وگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اجاره خانه یک روزه و شبانه در پایتخت، گفت: با هماهنگی نیروی انتظامی پایتخت اجرای طرح مشترکی را در دستور کار خود داریم تا با متولیان اجاره دهنده خانه های اجاره ای شبانه برخورد شود.

بیشتر بخوانید: پای دادستانی به اجاره خانه های شبانه باز شد/ اجاره اتاق شبی ۱۰ هزار تومن! + عکس

او در پاسخ به اینکه آیا تمام ساکنان این خانه های اجاره ای معتاد و یا سارق هستند، اظهار کرد: قبل از اقدامات عملیاتی خود، ابتدا نسبت به شناسایی افراد و اینکه آیا سابقه دار هستند یا خیر؛ اقدام خواهیم کرد، لذا نمی توان از پیش گفت که تمام ساکنان این منازل مجرم و یا متخلف هستند و باید درباره این موضوع کارشناسی دقیق انجام شود.

دستور پلمب ۳۵ خانه مجردی در شرق تهران صادر شد

بنی حسینی تصریح کرد: خانه مجردی یکی از معضلاتی است که نیروی انتظامی و دستگاه قضایی به دنبال آن است تا برای جلوگیری از وقوع فساد، مجرمان و متخلفانی که در این اماکن حضور دارند را شناسایی و دستگیر کند.

وی افزود: باید مالکان این منازل شناسایی شوند و درخصوص چرایی اجاره منازل به صورت شبانه از آن ها تحقیق شود و اگر هویت افراد اجاره کننده و اجاره دهنده مشخص نشود قطعا با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد.

دستور پلمب ۳۵ خانه مجردی در شرق تهران صادر شد

انتهای پیام/

خانه مجردی  از معضلات نیروی انتظامی و دستگاه قضایی است

دستور پلمب ۳۵ خانه مجردی در شرق تهران صادر شد
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها