بازدید: 3

ارتباط پیاده روستا‌های خرم آباد برقرار است/فیشینگ و کلاهبرداری بیشترین جرم‌های فضای مجازی/خلاء آموزش در استفاده از تکنولوژی‌های جدید

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2129231
در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز دوشنبه ششم آبان ماه مشاهده می‌کنید.

ارتباط پیاده روستا های خرم آباد برقرار است/به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز دوشنبه ششم آبان ماه مشاهده می کنید.

بیشتر بخوانید: ارتباط پیاده روستا های خرم آباد برقرار است/ امکان تردد خودرو تا غروب امروز/ هنوز تخلیه لازم نیست

آقا میرزایی گفت: ارتباط پیاده روستا های خرم آباد از طریق پل برقرار است و تا غروب امروز امکان تردد خودرو نیز برقرار می شود. همچنین آمادگی داریم در صورت نیاز روستا های اطراف رودخانه را تخلیه کنیم.

بیشتر بخوانید:فیشینگ و کلاهبرداری بیشترین جرم های فضای مجازی

به گفته سرهنگ کاظمی، سرقت از طریق درگاه های بانکی جعلی و کلاهبرداری بیشترین آمار تشکیل پرونده در پلیس فتا تهران را دارند.

بیشتر بخوانید:خلاء آموزش در استفاده از تکنولوژی های جدید/ بسترسازی لازمه استفاده از فضای مجازی است

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بر ضرورت بسترسازی و همچنین ارایه آموزش های لازم برای استفاده از فضای مجازی تاکید کرد و گفت: باید تهدید ها را به فرصت و در نهایت زیست بوم های شغلی جدید تبدیل کرد.

بیشتر بخوانید:۱۳ آبان طرح پوشش اجبار بیمه همگانی سلامت آغاز به کار می کند/ رسیدگی به شکایت مردم از اجرای بیمه سلامت با سامانه ١۶۶۶

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت به تشریح زمان و چگونگی آغاز بیمه همگانی پرداخت و افزود: دوشنبه آینده با حضور معاون اول رئیس جمهور و سایر مقامات بلند پایه کشوری طرح پوشش اجبار بیمه همگانی سلامت برای همه ملت ایران آغاز به کار می کند.

بیشتر بخوانید:پشت پرده تعریض جاده یاسوج سی سخت چه بود؟ /زاگرس در حال مرگ است

عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع و آبخیزداری، درباره قطع درختان بلوط جاده سی سخت به یاسوج گفت: تعریض جاده سی سخت یاسوج یک کار غیرمنطقی بود که اتفاق افتاد. این محور ۳۰ کیلومتری بسیار کم تردد است و حتی اگر قبول کنیم بار ترافیکی دارد باید گفت که این جاده فقط ۳۰ کیلومتر است و در صورت بار ترافیکی هم فقط نیم ساعت باید از مناظر زیبای این منطقه لذت برد.

بیشتر بخوانید: توزیع حکمت کارت تا دو ماه آینده/صدور ۱۶۰ هزار کارت برای خانواده شهدا

تبریزی گفت: حکمت کارت ایثارگران تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران تا دو ماه دیگر به دستشان می رسد.

انتهای پیام/


ارتباط پیاده روستا‌های خرم آباد برقرار است/فیشینگ و کلاهبرداری بیشترین جرم‌های فضای مجازی/خلاء آموزش در استفاده از تکنولوژی‌های جدید
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها