بازدید: 83

خط 7 مترو تهران هفته آینده افتتاح می‌شود / فروش زندان اوین به شهرداری تهران متوقف نشده است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 212824
شهردار تهران گفت: خط 7 مترو تهران هفته آینده افتتاح می‌شود.
خط 7 مترو تهران هفته آینده افتتاح می‌شود / فروش زندان اوین به شهرداری تهران متوقف نشده استبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد باقر قالیباف شهردار تهران در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از 110 پروژه منطقه 20 در جمع خبرنگاران با بیان اینکه افتتاح پروژه سه راه تقی‌آباد مهمترین پروژه تهران محسوب می‌شود اظهار داشت: این پل، شهر ری را به ورامین متصل می‌کند و همچنین معضلات ترافیکی را کاهش می‌دهد.

قالیباف با تأکید بر اینکه پروژه‌های مهم زیادی طی یک ماه و نیم گذشته در شهر ری افتتاح شده است افزود: امروز این پروژه‌ها را به صورت رسمی افتتاح می‌کنیم تا مردم بتوانند از این پروژه‌ها به خوبی استفاده کنند.

وی با بیان اینکه خط 7 مترو تهران هفته آینده با ایستگاه‌هایش افتتاح می‌شود گفت: همچنین خط 6 مترو تهران در آینده‌ای نزدیک افتتاح و در اختیار مردم قرار می‌گیرد. 

شهردار تهران به افتتاح باغ کتاب در آینده‌ای نزدیک اشاره کرد و گفت: باغ کتاب  مجموعه‌ای از فرهنگ جمهوری اسلامی ایران است و نسبت به ساخت آن توجه ویژه شده است.

قالیباف ادامه داد: باغ کتاب می‌تواند به ترویج فرهنگ جمهوری اسلامی ایران کمک کند چرا که می‌تواند مجموعه‌ای بسیار مفید برای کودکان و نوجوانان باشد.

وی با بیان اینکه قصد داریم باغ کتاب را با 3 هزار مساحت در آینده‌ای نزدیک افتتاح کنیم تصریح کرد: بدون تردید با افتتاح این پروژه‌ها از جمله بزرگراه حکیم و تونل غزه می‌توانیم در راستای خدمات رسانی به مردم اقدامات زیادی انجام دهیم.

قالیباف در پاسخ به سوالی مبنی بر متوقف شدن فروش زندان اوین به شهرداری تهران گفت: هنوز در خصوص فروش زندان اوین به شهرداری تهران تصمیم نهایی گرفته نشده اما توقف فروش زندان اوین به شهرداری تهران را تکذیب می کنم.

انتهای پیام /


خط 7 مترو تهران هفته آینده افتتاح می‌شود / فروش زندان اوین به شهرداری تهران متوقف نشده است
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها