بازدید: 3

فرمانده ناجا: ورزشکاری که در شادی گل خود تبعیت از رهبر را به مسئولان گوشزد می‌کند، راه شهدا را رفته است

منبع : انتخاب کد خبر: 2121835
سردار اشتری افزود: ورزشکاری که برابر نماینده اسرائیل مبارزه نمی‌کند، ورزشکاری که مدالش را به شهدا تقدیم می‌کند، ورزشکاری که در شادی گل خود، به مسئولان تبعیت از ولی فقیه را گوشزد می‌کند راه شهدا را رفته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرمانده نیروی انتظامی کشور معتقد است ورزشکاری که در شادی گل خود، به مسئولان تبعیت از ولی فقیه را گوشزد می کند، راه شهدا را رفته است.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری شامگاه (چهارشنبه) در یادواره سردار شهید عبدالرسول زرین، اظهار کرد: اگر بخواهیم درباره عظمت شهید و شهادت صحبت کنیم، مطالب رهبر انقلاب و امام خمینی (ره) در ارتباط با این موضوع بهترین صحبت درباره شهدا است.

وی ادامه داد: تاثیرات این یادواره با شکوه که امروز در این محل برگزار شده است، را در کشور می بینیم و بر همه مردم تاثیرگذار است. معیار ما برای شهدا شاخص مادی نیست و امروز امنیت و آرامشی که در کشور وجود دارد، به واسطه شهامت رزمندگان اسلام و خون شهیدان است.

سردار اشتری گفت: بسیاری از کسانی که امروز در سنگر دفاع از ارزش ها و پیشرفت علمی کشور حضور دارند، جوانان دهه هفتادی هستند، با این وجود از روح شهدا یاری می گیرند و موفق می شوند.

وی تصریح کرد: دلیل پیروزی رزمندگان ما در دفاع مقدس توکل به خدا و ائمه بود. آنها هدف بزرگی داشتند و از میهن خود دفاع کردند، هدفی که تنها در دفاع مقدس نبوده است.

فرمانده نیروی انتظامی کشور تصریح کرد: علت پیشرفتی که امروز به دست آورده ایم نیز تاثیر روحیه انقلابی است که در جوانان ما وجود دارد، قدرتی که امروز در دفاع از حرمین داریم، دهه هفتادی ها رشادت کردند.

وی افزود: فرماندهان جبهه مقاومت در سراسر دنیا به ویژه در منطقه بارها گفته اند که امثال شهید باکری ، شهید همت و شهید خرازی ها را الگوی خود قرار می دهند.

سردار اشتری ادامه داد: جنگ جز خونریزی چیزی ندارد، اما از کشورمان دفاع کردیم. هدف، دفاع از میهن اسلامی است که دفاع مقدس را زیبا کرده است. شهید زرین که افتخار کشتن هزاران بعثی را دارد، اگر یک فرد زخمی را می دید شرایط برایش متفاوت بود.

وی افزود: هدف ما این است که امثال اتفاقات سوریه در کشورمان رخ ندهد. هدف شهدای ما انسانی و والا است. پیروزی هایی که امروز در جبهه مقاومت به دست می آید به واسطه توکل به خدا و شهدا است. سید حسن نصرالله تمام موفقیت ها را پیروی از ولایت فقیه می داند و به این مسئله معتقد است.

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: شهدای ما بسیار شجاع بودند. شجاعت به هیکل و قد بلند نیست، بلکه به عمل انسان ها است. شهید حججی که اینگونه ایستادگی می کند، به سرچشمه ای وصل شده که با هیچ چیز نمی توان آن را مقایسه کرد.

وی افزود: ورزشکاران ما به واسطه این روحیه این راه را رفتند و شهدای ورزشکار باید برای ورزشکاران و جوانان ما الگو باشند، راه شهدا همان انتظاری است که شهدا از ما داشتند.

سردار اشتری افزود: ورزشکاری که برابر نماینده رژیم صهیونیستی مبارزه نمی کند، ورزشکاری که مدالش را به شهدا تقدیم می کند، ورزشکاری که در شادی گل خود، به مسئولان تبعیت از ولی فقیه را گوشزد می کند راه شهدا را رفته است.

وی ادامه داد: روحیه جهادی در همه صحنه ها موفقیت می آورد و باید این راه ادامه دهیم. استان اصفهان در عرصه ورزش پیشتاز است و بسیاری از شهدای شاخص ما ورزشکار هستند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور اظهار کرد: ورزش دینی و اسلامی ما ورزش باستانی است و بسیاری از شهدای ما در این رشته و یا فرزندان ورزشکاران بوده اند، در همین راستا باید ورزش هایی که متعلق به خودمان است را تقویت کنیم.


فرمانده ناجا: ورزشکاری که در شادی گل خود تبعیت از رهبر را به مسئولان گوشزد می‌کند، راه شهدا را رفته است
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها