بازدید: 3

راهپیمایی اربعین حاوی پیام‌های سیاسی و مذهبی روشنی برای جهان است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2115621
سخنگوی دولت گفت: راهپیمایی اربعین حاوی پیام‌های سیاسی و مذهبی روشنی برای جهان است، از همه دست‌اندرکاران فرهنگی سیاسی این مراسم با شکوه سپاسگزاریم.

راهپیمایی اربعین حاوی پیام های سیاسی و مذهبی روشنی برای جهان استبه گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علی ربیعی سخنگوی دولت امروز در نشست خبری هفتگی خود با اصحاب رسانه با اشاره به حضور میلیونی مردم در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی، اظهار کرد: از همه دست اندرکاران فرهنگی سیاسی این مراسم با شکوه سپاسگزاریم.

او ادامه داد: همچنین از دولت کشور دوست و برادران عراقی و مهمان نوازی آن ها خالصانه سپاسگزاری کنم، بدون شک این راهپیمایی باشکوه که حاوی پیام های جدی سیاسی فرهنگی و اجتماعی روشنی برای منطقه و همه جهان است؛ این راهپیمایی برای آمریکا دارای پیام است که مردم ایران در مقابل فشار حداکثری تسلیم نمی شود.

سخنگوی دولت بیان کرد: دولت برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسم اربعین تلاش زیادی کرد، شرایط پرداخت وجه برای سفر به عراق برداشته شد و خود این امر تاثیر زیادی در افزایش زائران اربعین داشت به طوری که از ابتدای ماه محرم تا روز اربعین نزدیک ۳ میلیون و ۴۶۸ هزار نفر مشرف به عتبات عالیات شدند، قطعاً ارائه خدمات زیربنایی به این تعداد جمعیت کار شکست و بزرگی است.

ربیعی گفت: برای خدمت رسانی به زائران، بیش از ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس به داخل عراق اعزام شدند، بیش از ۶ هزار کامیون برای ارسال محموله های به خدمت گرفته شدند، بیش از ۱ میلیون وعده غذایی و ۱۵۰ بطری آب آشامیدنی در میان زائران پیش از ورود به عراق توزیع شد.

او اضافه کرد: بیش از ۴۰۰ هزار نفر پیش از ورود به عراق به مراکز اورژانس مراجعه کردند، بیش از ۱۱۰۰ دستگاه آمبولانس و ۴۴ دستگاه اتوبوس آمبولانس مجهز در مرز های کشور اعزام شدند و مستقر شدند.

این خبر در حال تکمیل است...


راهپیمایی اربعین حاوی پیام‌های سیاسی و مذهبی روشنی برای جهان است
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها