بازدید: 3

صوفی‌زاده: ناظران در مسابقات همیشه یار و همراه داوران هستند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2115495
نایب رئیس فدراسیون فوتبال درامور بانوان در حاشیه مراسم افتتاحیه کلاس توجیهی ناظران داوری فوتسال دقایقی برای حاضرین صحبت کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، لیلا صوفی زاده ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان در دوره کلاس توجیهی ناظران داوری فوتسال گفت: شما ناظران افتخار جامعه داوری هستید. با توجه به سختی ها و حساسیت هایی که در بخش برگزاری مسابقات بانوان وجود دارد، سعی ما بر این است تا بتوانیم بهترین شرایط را برای برگزاری مسابقات در فوتسال فراهم کنیم.

وی ادامه داد: برگزاری دوره های توجیهی باعث می شود تا از لحاظ علمی به روز شوید و با آخرین قوانین روز دنیا در مسابقات حضور داشته و با مدیریت دقیق و علاقمندی که در کارتان دارید، باعث شوید تا مسابقات به بهترین نحو ممکن برگزار شود. امیدوارم از این فرصتی که بدست آمده است به نحو احسن از تجربیات مدرسین دوره بهره ببرید و فقط به مطالب آموزشی این دوره بسنده نکنید.

صوفی زاده در پایان اظهار داشت: آنچه مسلم است ناظران در مسابقات همیشه یار و همراه داوران هستند. تلاش ما بر این است با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور حق الزحمه ناظران را افزایش دهیم.

انتهای پیام/

صوفی‌زاده: ناظران در مسابقات همیشه یار و همراه داوران هستند
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها