بازدید: 5

کولاکوویچ لیگ برتر والیبال را زیرنظر می‌گیرد

سرپرست تیم ملی والیبال با تشریح برنامه‌های کلی این تیم، گفت: ایگور کولاکوویچ مسابقات لیگ را در ایران تماشا خواهد کرد و ۱۶ بازیکن را برای مسابقات گزینشی المپیک انتخاب می‌کند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: امیر خوش خبر درباره برنامه های تیم ملی والیبال در مسیر آماده سازی انتخابی المپیک گفت: پس از بازگشت از رقابت های جام جهانی، جلسه ای با حضور علی فتاحی سرپرست فدراسیون والیبال و ایگور کولاکوویچ در فرودگاه برگزار کردیم و برنامه های تیم ارائه شد. اواخر آذرماه اردو های تیم ملی با حضور ۱۶ بازیکن آغاز می شود و سرمربی تیم ملی منتظر پیوستن لژیونر ها به اردو های تیم ملی خواهد بود. پس از برگزاری دو هفته تمرین بلافاصله به چین (میزبان مسابقات انتخابی المپیک) اعزام خواهیم شد.

* بازی تدارکاتی نداریم
سرپرست تیم ملی تاکید کرد: هیچ بازی تدارکاتی خاصی در این مدت نخواهیم داشت چرا که فرصتی برای بازی نداریم. تیم ها مشغول هستند و مسابقات باشگاهی را در پیش دارند. به بازی های داخلی بسنده می کنیم و شاید یک یا دو بازی تدارکاتی با باشگاه ها انجام دهیم.

* کولاکوویچ از یک ماه پیش تقاضای مرخصی داشت
وی در پاسخ به این سئوال که چرا سرمربی تیم ملی بلافاصله بعد از اتمام جام جهانی به صربستان بازگشت و در نشست خبری حاضر نشد؟ افزود: کولاکوویچ از یک ماه پیش برنامه خود را به فدراسیون ارائه و درخواست مرخصی کرده بود و طبق آن برنامه پیش رفتیم. قرار است کولاکوویچ پس از دیدن خانواده اش، به ایران بازگردد و در نشست خبری حاضر خواهد شد. اگر نیاز به آسیب شناسی و برگزاری جلسات باشد حتما در آن شرکت می کند و درباره مشکلات و دفاع از عملکردش توضیحاتی ارائه خواهد داد، اما در حال حاضر نیاز بود سرمربی تیم پس از مدت ها نزد خانواده اش بازگردد.


* کولاکوویچ لیگ برتر را در ایران تماشا خواهد کرد
به گزارش خبرنگار مهر، طبق برنامه سازمان لیگ، مسابقات لیگ برتر از ۸ آبان آغاز خواهد شد. خوش خبر در پاسخ به این سئوال که کولاکوویچ مسابقات لیگ را خواهد دید یا خیر؟ گفت: اردو های تیم ملی از اواخر آذرماه برگزار می شود، اما کولاکوویچ زودتر به ایران می آید و رقابت های لیگ را از نزدیک تماشا خواهد کرد و حتما ۱۶ بازیکن داخلی از مسابقات لیگ انتخاب خواهند شد. آنالیز بازی ها و ویدئو ها نیز در اختیار سرمربی تیم ملی قرار خواهد گرفت. کولاکوویچ شخصا در ایران حاضر و مسابقات لیگ را تماشا خواهد کرد.

* قائمی از فردا فیزیوتراپی را آغاز می کند
سرپرست تیم ملی درباره مصدومیت بازیکنان ملی پوش نیز گفت: به ملی پوشان تاکید بسیاری شده تا مراقب آسیب دیدگی هایشان باشند و آرام آرام روند ریکاوری و آمادگی لیگ را پیگیری کنند تا خدایی ناکرده دچار آسیب های جدی نشوند. فرهاد قائمی از فردا در تهران حاضر و زیر نظر افروزی فیزیوتراپی را انجام می دهد تا هر چه سریعتر مصدومیتش برطرف و بتواند در مسابقات لیگ بازی و مجددا به تیم ملی دعوت شود.

کولاکوویچ لیگ برتر والیبال را زیرنظر می‌گیرد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها