بازدید: 2

مرگ چاه کن غیرمجاز بر اثر ریزش چاه

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2115423
فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از مرگ یک چاه کن غیرمجاز در حصار و گرمخان بر اثر ریزش چاه خبر داد.

مرگ چاه کن غیرمجاز بر اثر ریزش چاهبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد گفت:یک چاه کن غیرمجاز در حصار و گرمخان بر اثر ریزش چاه کشته شد.

سرهنگ"علی پاکدل" گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه یک چاه کن غیر مجاز حین حفر یک حلقه چاه در حوالی شهر حصار و گرمخان گرفتار آوار ناشی از ریزش چاه شده بلافاصله ماموران انتظامی و آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه فرد مورد نظر این چاه را تا عمق ۳۰ متری حفر کرده بود، افزود: متاسفانه به دلیل حفر غیر قانونی و همچنین عدم رعایت نکات ایمنی، چاه ریزش کرده و این چاه کن نیز در زیر آوار گرفتار و در نهایت کشته شده است.

سرهنگ پاکدل با بیان اینکه جسد این فرد پس از حدود ۱۹ ساعت تلاش تیم آتش نشانی مستقر در محل پیدا و به پزشکی قانونی منتقل شده است، یادآور شد: شهروندان عزیز هیچ گاه نباید به صورت غیرقانونی و غیر استاندارد اقدام به حفر چاه کنند و باید در این رابطه ضمن دریافت مجوز لازم اقدامات خود را از طریق نهاد های مربوطه پیگیری کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد با اشاره به اینکه حفاری های غیر قانونی خطرات خود را به دنبال دارد، گفت: در صورت مشاهده موارد این چنینی برابر قانون با متخلفان برخورد و به مراجع قضائی نیز معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/


مرگ چاه کن غیرمجاز بر اثر ریزش چاه
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها