بازدید: 4

استنشاق گاز زغال ۳ برادر را به کام مرگ فرستاد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2115419
فرمانده انتظامی شهرستان فراهان از فوت ۳ برادر بر اثر استنشاق گاز زغال در داخل یک چادر در اطراف روستای تبرته این شهرستان خبر داد.

استنشاق گاز زغال در فراهان ۳ تن را به کام مرگ فرستادبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت: ۳ برادر بر اثر استنشاق گاز زغال در داخل یک چادر در اطراف روستای تبرته این شهرستان فوت کردند.

سرهنگ "علی اکبر عیسی آبادی" گفت: در حدود ساعت ۱۹:۱۰ روز گذشته گزارشی از فوت ۳ نفر در یک داخل چادر در دشتی واقع در اطراف این شهرستان به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی در محل حاضر شدند و مشخص شد، ۳ برادر در داخل چادر فوت شدند و یک منقل زغال در داخل چادر قرار دارد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در معاینه های اولیه تیم پزشکی حاضر در صحنه، علت فوت این ۳ برادر که در حدود ۲ روز قبل فوت شده بودند، به دلیل استنشاق گاز دی اکسید کربن ناشی از روشن کردن منقل زغال در داخل چادر اعلام شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان اضافه کرد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و اجساد فوت شدگان برای بررسی دقیق علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

انتهای پیام/


استنشاق گاز زغال ۳ برادر را به کام مرگ فرستاد
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها