بازدید: 4

دو دیدار از هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد برگزار می‌شود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2115396
دو دیدار از هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد فردا در شهر‌های ساری و خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، دو دیدار از هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور در گروه ب، فردا (سه شنبه) در شهر های ساری و خرم آباد برگزار می شود.

دیدار حساس بین تیم های رعد پدافند ساری و دانشگاه آزاد اسلامی که از کشتی گیران مطرح داخلی و خارجی بهره می برند از ساعت ۱۷ فردا (سه شنبه) در سالن سید رسول حسینی شهر ساری برگزار می شود، این دو تیم در هفته نخست این رقابت ها به ترتیب مقابل تیم های هیئت کشتی خرم آباد و تاثبت جهانی توس به پیروزی رسیدند و پیروزی در این دیدار برای هر دو تیم از اهمیت خاصی برخوردار است.

دیگر دیدار این هفته نیز بین تیم های هیئت کشتی خرم آباد و تا ثبت جهانی توس از ساعت ۱۷ فردا در سالن شهید چاغروند استادیوم تختی شهر خرم آباد برگزار می شود که این دیدار نیز از اهمیت خاصی برای دو تیم برخوردار است. تیم خرم آباد به دلیل میزبانی از این رقابت ها به دنبال کسب یک پیروزی در خانه است و تیم تا ثبت جهانی توس که از کشتی گیران مطرحی بهره می برد به دنبال نخستین پیروزی خود در لیگ برتر کشتی آزاد است.

برگزاری این دو رقابت در شهر های ساری و خرم آباد که از علاقمندان خاص و بی شماری به ورزش کشتی برخوردار هستند، می تواند شور هیجان مضاعفی را در بین تماشاگران کشتی ایجاد و تنور لیگ کشتی را در ابتدای برگزاری آن داغ کند.

انتهای پیام/

دو دیدار از هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد برگزار می‌شود
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها