بازدید: 4

قضاوت داوران ایرانی تنیس روی میز در مسابقات بین‌المللی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2115382
داوران بین المللی تنیس روی میز کشورمان به رقابت‌های برون مرزی اعزام می‌شوند.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از فدراسیون تنیس روی میز، ۶ داور بین المللی کشورمان به رقابت های برون مرزی اعزام می شوند.

مسابقات اپن بین المللی جوانان و جوانان در عمان که روز های ۲ الی ۷ آبان در مسقط برگزار می شود سیمین رضایی سرداور بین المللی و نصیبه دلیرهروی داور بلوبج کشورمان در کادر برگزاری این مسابقات حضور دارند.

طی دعوت فدراسیون تنیس روی میز عمان، سیمین رضایی بعنوان کمک سرداور و نصیبه دلیرهروی به عنوان کمک مدیریت مسابقات در کادر برگزاری این رقابت ها حضور دارند.

در همین تاریخ در آبان ماه زهرا بیگم میربابایی داور بین المللی کشورمان روز های ۳ الی ۶ آبان در شهر هانگژو چین قضاوت مسابقات اپن بین المللی معلولان را بر عهده خواهد داشت.

مسابقات قهرمانی جوانان جهان نیز روز های ۳ الی ۱۰ آذر در شهر کورات تایلند انجام می شود و ناهید شیروانی داور بین المللی کشورمان که فرآیند دریافت مدرک بلوبج خود را طی می کند به این رقابت ها اعزام می شود.

همچنین برای قضاوت مسابقات اپن بین المللی فنلاند که روز های ۱۴ الی ۱۷ آذرماه برگزار می شود بهزاد مرندی و اسماعیل اربابی ۲ داور جوان و بین المللی کشورمان راهی این کشور می شوند.

بیشتر بخوانید: برترین های تنیس روی میز به اردو می روند

انتهای پیام/

آخرین اخبار از فدراسیون تنیس روی میز

قضاوت داوران ایرانی تنیس روی میز در مسابقات بین‌المللی
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها