بازدید: 5

از توزیع گوشت‌های منجمد تاریخ مصرف گذشته یا در آستانه انقضا جلوگیری می‌شود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2115346
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس گفت:کارگروه تنظیم بازار از توزیع گوشت‌های منجمد تاریخ مصرف گذشته یا در آستانه انقضا خودداری کند.

خودداری از توزیع گوشت های منجمد تاریخ مصرف گذشته و یا در آستانه انقضابه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، علی محمد شاعری، عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در خصوص توزیع گوشت منجمد وارداتی به بازار، گفت: شنیده ها حاکی از این است که کارگروه تنظیم بازار تصمیم گرفته تا گوشت های منجمد برزیلی موجود در انبار های شرکت پشتیبانی امور دام و بخش خصوصی که تاریخ انقضای آن در آستانه اتمام است را در بازار توزیع کند.

کارگروه تنظیم بازار به تاریخ تولید و انقضای گوشت های وارداتی توجه کند

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به کارگروه تنظیم بازارهشدار می دهم که به تاریخ تولید و انقضای گوشت های منجد برزیلی که قصد دارند در بازار توزیع کنند توجه ویژه ای نمایند تا سلامت مردم کشور با خطر مواجه نشود.

ورود کمیسیون کشاورزی در صورت توزیع گوشت تاریخ مصرف گذشته

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در صورتی که بر خلاف مقررات توسط مسئولین و دستگاه های ذی ربط در زمینه توزیع گوشت های وارداتی که تاریخ انقضای آن ها در آستانه به اتمام رسیدن است تصمیمی گرفته شود کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به موضوع ورود می کند.

شاعری با تاکید بر اینکه در صورت بروز تخلف در زمینه توزیع گوشت های منجمد وارداتی موجود در انبار های شرکت پشتیبانی امور دام و بخش خصوصی، کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی موضوع را در دستور کار اولین نشست خود قرار می دهد و به وظیفه قانونی خود عمل می کنیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: کارگروه تنظیم بازار از توزیع گوشت های منجمد تاریخ مصرف گذشته و یا در آستانه انقضا خودداری کند.

منبع:خانه ملت
انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


از توزیع گوشت‌های منجمد تاریخ مصرف گذشته یا در آستانه انقضا جلوگیری می‌شود
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها