بازدید: 6

پرسپولیس هنوز کار دارد/ فشار روی علیپور زیاد است/ در مورد جونیور حرف نزنیم بهتر است!

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2115345
فرشاد پیوس، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: فشار‌هایی روی دوش علیپور وجود دارد که این مهاجم را از دوران اوج خود دور کرده است.

فرشاد پیوس در گفت‎وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، با اشاره به پیروزی پرسپولیس مقابل پیکان اظهار داشت: این تیم هنوز به شرایط ایده‎آل خود نرسیده و همچنان کار دارد. پرسپولیس باید ترس را کنار بگذارد و با شجاعت بیشتری به دنبال برد برود. وقتی این تیم گل اول را به ثمر رساند، تمرکز بازیکنان از دست رفت و انگار همه دنبال حفاظت از گل بودند در حالی که پرسپولیس می‎توانست گل‎های بیشتری به ثمر برساند.

وی افزود: این تیم با اینکه به خواسته خود یعنی کسب ۳ امتیاز رسید، اما هنوز کار دارد تا به عنوان یک مدعی قهرمانی، خودش را نشان بدهد. من فکر می‎کنم میزان تغییرات در تیم زیاد است، اما از سوی دیگر می‎بینیم با مصدومیت و محرومیت بازیکنان، دست گابریل کالدرون برای رسیدن به انسجام تیمی بسته بود. به هر حال باز هم باید صبر کنیم و اتفاقات آینده را ببینیم.

پیوس در خصوص عدم گلزنی علی علیپور و جونیور براندائو گفت: بر روی علیپور، فشار زیادی وجود دارد و همین موضوع باعث شده تا از دوران اوج خود فاصله بگیرد. علیپور یک مهاجم بسیار خوب و تکنیکی است که همیشه گل‎های حساسی برای پرسپولیس به ثمر رسانده، ولی باید این فشار ها را از روی دوشش بردارند تا بتواند به دوران اوج خود برگردد. در مورد کیفیت جونیور براندائو هم صحبت نکنیم، بهتر است!

انتهای پیام/


پرسپولیس هنوز کار دارد/ فشار روی علیپور زیاد است/ در مورد جونیور حرف نزنیم بهتر است!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها