بازدید: 8

قیمت محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸؛ رانا ۸۰ میلیون شد

منبع : فرارو کد خبر: 2115338
رانا به جمع هشتاد میلیونی‌ها پیوست. قیمت روز رانا با افزایش یک میلیونی همراه شده و به ۸۰ میلیون تومان رسیده است. پژو پارس تغییری نسبت به روز گذشته پیدا نکرده و همچنان با قیمت ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.
فرارو- محصولات ایران خودرو امروز رفتار دوگانه ای دارند. بعضی با افزایش قیمت و بعضی با کاهش قیمت در بازار ظاهر شده اند. برای مثال سمند LX امروز حدود ۳۰۰ هزار تومان ارزان شده و با قیمت ۷۷ میلیون تومان خرید و فروش می شود، اما در طرف مقابل قیمت روز سمند EF۷ با افزایش چشمگیر یک و نیم میلیونی به رقم ۸۹ میلیون تومان رسیده است.  

به گزارش فرارو، امروز پژو ۴۰۵ GLX با کاهش ناچیز ۲۰۰ هزار تومانی به قیمت ۷۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عقب گرد کرده، اما مدل دوگانه سوز پژو ۴۰۵ GLX در این کاهش قیمت همراهی نمی کند و روی قیمت ۷۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ثابت ایستاده است. در طرف مقابل پژو ۴۰۵ SLX پا را فراتر گذاشته و با افازیش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی در بازار ظاهر شده است. قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX در حال حاضر ۸۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.  

رانا به جمع هشتاد میلیونی ها پیوست. قیمت روز رانا با افزایش یک میلیونی همراه شده و به ۸۰ میلیون تومان رسیده است. پژو پارس تغییری نسبت به روز گذشته پیدا نکرده و همچنان با قیمت ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می شود.  

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز ۴۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و در بازار با قیمت ۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود. در طرف مقابل دیگر مدل های پژو ۲۰۶ با افزایش قیمت در بازار ظاهر شده اند. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ حدود ۵۰۰ هزار تومان گران شده به قیمت ۹۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ صندوق دار هم در بازار با افزایش ۳۰۰ هزار تومان همراه شده و به قیت ۹۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می شود. 

قیمت دنا امروز با ثبات همراه است و شاهد تغییر چندانی در قیمت این محصول نیستیم. دنا معمولی مثل پنجشنبه هفته پیش ۱۱۴ میلیون تومان فروخته می شود و دنا پلاس توربو روی قیمت ۱۶۵ میلیون تومان به ثبات رسیده. ام دنا پلاس با افزایش قیمت روبرو شده و حدود یک میلیون تومان گران شده است. امروز دنا پلاس با قیمت ۱۲۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود که حدود ۱۷ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است.
قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۶۲,۵۰۰,۰۰۰
۶۱,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۷,۰۰۰,۰۰۰
۷۷,۳۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۹,۰۰۰,۰۰۰
۸۷,۵۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۳,۳۰۰,۰۰۰
۷۳,۵۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه سوز
۷۷,۳۰۰,۰۰۰
۷۷,۳۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۸۴,۳۰۰,۰۰۰
۸۴,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
 ۹۲,۵۰۰,۰۰۰
۹۲,۵۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۸۲,۵۰۰,۰۰۰
۸۲,۹۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۹۸,۴۰۰,۰۰۰
۹۷,۹۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق دار
۹۷,۲۰۰,۰۰۰
۹۶,۹۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
 ۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
 ۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰ 
توقف فروش
پژو 207 دنده ای
۱۲۶,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۲۵,۷۰۰,۰۰۰ 
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
 ۱۶۱,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ 
حاشیه بازار
دانگ فنگ H30
 ۱۳۴,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۳۴,۰۰۰,۰۰۰ 
۷۶,۵۰۰,۰۰۰

 


قیمت محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸؛ رانا ۸۰ میلیون شد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها