بازدید: 5

وجود ضعف‌ در ساخت و سازها/ تلاش برای بهسازی ۲۲ هزار پلاک ناایمن در شهر تهران

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2115332

کرمی محمدی با اشاره به وجود ضعف در امر ساختمان سازی گفت: باید کار را به دست متخصصان مجرب بسپاریم و در امر ساخت و ساز از مصالح با کیفیت استفاده کنیم.

وجود ضعف  در ساخت و سازها/ تلاش برای بهسازی ۲۲ هزار پلاک ناایمن در شهر تهرانبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا کرمی محمدی رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت:  سعی داریم که نقاط ضعف موجود در خصوص بهسازی ساختمان های پایتخت را برطرف سازیم.

وی با اشاره به وجود ضعف در امر ساختمان سازی افزود: باید کار را به دست متخصصان مجرب بسپاریم و در امر ساخت و ساز از مصالح با کیفیت استفاده کنیم.

رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران تصریح کرد: ستون های ساختمان های بتنی عمدتا دارای مشکل هستند و در زمان وقوع زلزله مشکلاتی پیش خواهد آمد.

کرمی محمدی گفت: باید برای بهسازی ساختمان های شهر تهران بودجه در اختیار داشته باشیم.

بیشتر بخوانید: انتقاد معاون وزیر کشور از امضا فروشی مسئولان برای ساخت و ساز

رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص اقدامات سازمان مدیریت بحران شهر تهران برای بهسازی ۲۲ هزار پلاک ناایمن شناسایی شده در پایتخت گفت: اطلاعات را در اختیار داریم، در حال انجام اقدامات و ارائه راهکار هایی هستیم تا این پلاک ها بهسازی شوند.

انتهای پیام/

توضیحات مدیریت بحران شهر تهران از بهسازی ۲۲ هزار پلاک ناایمن

وجود ضعف‌ در ساخت و سازها/ تلاش برای بهسازی ۲۲ هزار پلاک ناایمن در شهر تهران
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها