بازدید: 17

گمرک و وزارتخانه‌های راه، صمت و جهاد هنوز طبق برنامه حرکت نکرده‌اند/ برخورد با دستگاه‌هایی که مطابق برنامه عمل نمی‌کنند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2115294
مویدی گفت: برخی از دستگاه ها مانند گمرک، وزارت راه، بخشی از وزارت صمت و بخشی از وزارت جهاد هنوز برابر برنامه حرکت نکرده اند.گمرک و وزارتخانه های راه، صمت و جهاد هنوز طبق برنامه حرکت نکرده اند/ برخورد با دستگاه هایی که مطابق برنامه عمل نمی کنندبه گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علی مویدی خرم آبادی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق در حاشیه جلسه صبح امروز این ستاد در وزارت کشور، در جمع خبرنگاران گفت: جلسه ۱۲۷ ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به موقع برگزار شد. در این جلسه به پنج دستور جلسه پرداخته شد که یکی از آن ها بحث سامانه ها و پیشرفت آن ها بود که در این مدت اقدامات برجسته ای پیرامون آن انجام دادیم.مویدی ادامه داد: در ارائه گزارش سامانه ها مشخص شد که بعضی از دستگاه ها مانند سازمان هواپیمایی کشور، ناجا، بخشی از وزارت صمت و بخشی از وزارت جهاد برابر برنامه ابلاغی اقدام کردند که درخور تقدیر و تشکر است.
 
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق افزود: متاسفانه برخی از دستگاه ها مانند گمرک، وزارت راه، بخشی از وزارت صمت و بخشی از وزارت جهاد هنوز برابر برنامه حرکت نکرده اند که بر اساس دستور رئیس جمهور حتماً باید طبق برنامه ای که تنظیم شده است حرکت کنند.
 
مویدی عنوان کرد: در این جلسه نماینده رئیس جمهور و وزیر کشور مقرر کردند که دستگاه ها باید در اسرع وقت اقدامات و تکالیف خود را به اجرا درآورند وگرنه بر اساس ضوابط و مقررات مربوطه با آن ها برخورد خواهد شد.

او افزود: بحث دیگر خودرو هایی هستند که با سرعت غیرقانونی اقدام به حمل قاچاق می کردند. آئین نامه ای در این خصوص تعریف و دستوراتی در این خصوص صادر و قرار شده است در آینده ای نزدیک با این پدیده به صورت جدی برخورد شود.
 
بیشتر بخوانید: نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شدمویدی در خصوص تاثیرات راه اندازی سامانه مبارزه با قاچاق گفت: تغییرات محسوس است و در این زمینه پیشرفت خوبی داشتیم، اما آنچه که مدنظر رئیس جمهور است به عنوان یک اولویت ملی هنوز فاصله داریم.

او در پایان اظهار کرد: ما تا پایان سال براساس برنامه ای که قبلاً اعلام کردیم، تحقق برنامه توسط سامانه ها را مطالبه خواهیم کرد. در غیر این صورت حتماً با دستگاه هایی که سهل انگاری و تعلل داشته باشند برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/
جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

گمرک و وزارتخانه‌های راه، صمت و جهاد هنوز طبق برنامه حرکت نکرده‌اند/ برخورد با دستگاه‌هایی که مطابق برنامه عمل نمی‌کنند
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها