بازدید: 24

درخشش خیره‌کننده قلی‌زاده در ترکیب شارلوا/ عابدزاده و یارانش از جام حذفی کنار رفتند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2115089
شب گذشته (یکشنبه) برخی از لژیونر‌ها برای تیم‌های خود به میدان رفتند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، شب گذشته (یکشنبه) برخی از لژیونر های فوتبال ایران برای تیم های خود به میدان رفتند.

اوریدیویژه هلند/ زوله ۳ - دن هاگ یک

در هفته دهم لیگ برتر هلند شب گذشته تیم های زوله و دن هاگ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری تیم لژیونر کشورمان به پایان رسید. رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی تیم زوله در این بازی از ابتدا در ترکیب قرار داشت و در دقیقه ۷۴ موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند. البته ابتدا کمک داور این گل را آفساید اعلام کرد، اما پس از بررسی صحنه با کمک داور ویدیویی در نهایت این گل سالم اعلام شد.

جام حذفی پرتغال/ ماریتیمو ۲ (۴) - بیرامار ۲ (۵)

در مرحله سوم جام حذفی پرتغال شب گذشته تیم ماریتیمو به مصاف تیم دسته دومی بیرامار رفت و در نهایت این بازی با در ضربات پنالتی به حریف خود واگذار کرد. این بازی در طول ۹۰ دقیقه با تساوی ۲ - ۲ به پایان رسید و این نتیجه تا پایان ۱۲۰ دقیقه هم باقی ماند، اما در نهایت تیم بیرامار در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۴ به برتری رسید تا یاران امیر عابدزاده از دور رقابت ها کنار بروند. گفتنی است که عابدزاده از ابتدا تا پایان بازی در ترکیب ماریتیمو قرار داشت.

ژوپیر لیگ بلژیک/ شارلوا ۳ - سرکل بروژ صفر

در هفته یازدهم ژوپیر لیگ بلژیک شب گذشته تیم های شارلوا و سرکل بروژ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری قاطعانه تیم لژیونر های کشورمان به پایان رسید. علی قلی زاده و کاوه رضایی برای اولین بار به صورت همزمان در ترکیب شارلوا قرار داشتند و رضایی تا پایان بازی در زمین بود و قلی زاده هم در دقیقه ۳ + ۹۰ تعویض شد. قلی زاده در این بازی پاس گل های اول و دوم تیمش را داد و روی گل سوم هم تاثیر داشت تا اینگونه ستاره تیمش در این بازی باشد.

انتهای پیام/


درخشش خیره‌کننده قلی‌زاده در ترکیب شارلوا/ عابدزاده و یارانش از جام حذفی کنار رفتند
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها