بازدید: 3

طرح جدید پیش فروش ایران خودرو ویژه ۳۰ مهر + شرایط

منبع : فرارو کد خبر: 2114285
شرایط پیش‌فروش عادی شرکت ایران‌خودرو از ساعت ۱۱ صبح امروز سه‌شنبه مورخ ۹۸/۰۷/۳۰ آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت انجام خواهد شد.
فرارو- طرح جدید پیش فروش ایران خودرو امروز سه شنبه ۳۰ مهر راس ساعت ۱۱ صبح آغاز می شود و در این طرح قرار است پنج محصول عرضه شوند.

در اطلاعیه فروش ایران خودرو آمده است؛ به اطلاع کلیه مشتریان محترم ونمایندگی های مجاز می رساند شرایط پیش فروش عادی شرکت ایران خودرو از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۷/۳۰ آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می گردد.
 
طرح جدید پیش فروش ایران خودرو ویژه ۳۰ مهر + شرایط
  
قیمت نهایی را بعدا به شما می گوییم!
قیمت خودرو در طرح پیش فروش ایران خودرو قطعی نیست و شما با ثبت نام در این طرح، دقیقا نمی دانید که ماشین را با چه قیمتی می خرید. این خودش یکی از شرایط عجیب طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو است. باید توجه داشته باشید که بعد از پرداخت مبلغ اولیه به عنوان پیش پرداخت، شما باید تا یک سال صبر کنید تا موعد تحویل خودرو فرا برسد. تازه شهریورماه ۹۹ ایران خودرو تعیین خواهد کرد که قیمت نهایی محصولاتش چقدر خواهد بود. آن موقع شما باید مابه تفاوت قیمت اعلام شده و سرمایه ای که نزد ایران خودرو سپرده گذاری کرده اید را به این شرکت پرداخت کنید تا بتوانید خودرو را تحویل بگیرید.

سود مشارکت طرح پیش فروش ایران خودرو؛ تنها ۱۵ درصد
ایران خودرو برای سرمایه ای که شما در ابتدای ثبت نام طرح پیش فروش در اختیار این شرکت می گذارید سود مشارکت ۱۵ تا ۱۷ درصد در نظر گرفته که بسته به نوع خودرویی که ثبت نام کرده اید، متفاوت است. طوری که سود مشارکت برای پیش فروش پژو پارس LX و دنا ۱۵ درصد، پژو ۴۰۵ SLX و پژو ۲۰۷ i. معادل ۱۵.۵ درصد، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ معادل ۱۶ درصد و سمند LX معادل ۱۷ درصد سالانه در نظر گرفته شده است. باید توجه داشته باشید که عموما سود مشارکت در قرارداد های پیش فروش، رقمی بیشتر از سود بانکی یا حداقل معادل آن در نظر گرفته می شود.
طرح جدید پیش فروش ایران خودرو ویژه ۳۰ مهر + شرایط

طرح جدید پیش فروش ایران خودرو ویژه ۳۰ مهر + شرایط
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها