بازدید: 10

انتخابی المپیک| هندبال ایران هم به بحرین باخت

منبع : تابناک کد خبر: 2114280
تیم ایران که به تازگی در فوتبال مقدماتی جام جهانی مغلوب بحرین شده بود، این بار در یک بازی فشرده شکست را در رشته هندبال نیز از این کشور کوچک پذیرا شد. دیدار ایران و بحرین در نهایت ۲۹ بر ۲۶ به سود بحرین تمام شد تا کار صعود ایران از این گروه، گره بخورد.

تیم ملی هندبال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت های انتخابی المپیک مقابل بحرین نتیجه را واگذار کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی پرامید هندبال ایران که کره جنوبی را مغلوب کرده بود، در دومین مسابقه خود در رقابت های انتخابی المپیک که به میزبانی قطر در حال برگزاری است، مقابل بحرین قرار گرفت و در یک بازی فشرده شکست را پذیرا شد. این مسابقه در نیمه نخست با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ به سود بحرین خاتمه پیدا کرد. دیدار ایران و بحرین در نهایت ۲۹ بر ۲۶ به سود بحرین تمام شد تا کار صعود ایران از این گروه، گره بخورد.

تیم ملی هندبال ایران در نخستین مسابقه خود با نتیجه ۲۸ بر ۲۷ از سد کره جنوبی عبور کرده بود. تیم بحرین هم در بازی اول خود ۲۶ بر ۲۱ کویت را شکست داده بود. شاگردان علیرضا حبیبی در سومین مسابقه خود روز سه شنبه از ساعت ۱۸:۳۰ مقابل کویت قرار خواهند گرفت. رقابت های هندبال انتخابی المپیک ۲۰۲۰ در منطقه آسیا از روز پنجشنبه هفته گذشته و با حضور ۸ تیم برتر آسیا در دو گروه ۴ تیمی در دوحه قطر آغاز شد؛ رقابت هایی که منجر به صعود یک تیم از آسیا به المپیک خواهد شد.

در گروه اول این مسابقات تیم های قطر، عربستان، هند و هنگ کنگ حاضر هستند و در گروه دوم هم ایران، کره جنوبی، بحرین و کویت حضور دارند. تیم پرستاره قطر شانس نخست صعود به المپیک توکیو خواهد بود.

انتخابی المپیک| هندبال ایران هم به بحرین باخت


انتخابی المپیک| هندبال ایران هم به بحرین باخت
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها