بازدید: 4

پرسپولیس ۲ - پیکان یک / فرار از بحران با پیکان!

منبع : تابناک کد خبر: 2114254
پرسپولیس در حالی در این بازی به برتری رسید که در دو دیدار اخیر خود مقابل سپاهان اصفهان و شهر خودروی مشهد به ترتیب متحمل شکست ۲ بر صفر و یک بر صفر شده بود.

پرسپولیس و پیکان در ادامه دیدار های هفته هفتم رقابت های لیگ برتر نوزدهم از ساعت ۱۸ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

به گزارش تابناک ورزشی، در این دیدار مهدی ترابی (۱۹) و احمد نوراللهی (۸۱) برای پرسپولیس و سعید واسعی (۳۶) برای پیکان گلزنی کردند. پرسپولیس در حالی در این بازی به برتری رسید که در دو دیدار اخیر خود مقابل سپاهان اصفهان و شهر خودروی مشهد به ترتیب متحمل شکست ۲ بر صفر و یک بر صفر شده بود.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، محمد نادری (۶۷ - مهدی عبدی)، محمد انصاری، محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، مهدی ترابی (۸۳ - سیدجلال حسینی)، وحید امیری، علی علیپور و جونیور براندائو (۴۶ - امید عالیشاه).

سرمربی: گابریل کالدرون

ترکیب پیکان: مهدی امینی، مهران موسوی، حسین پورامینی (۸۸ - محمد خدابنده لو)، فراز امامعلی، سعید واسعی، جلال الدینی علی محمدی، حجت حق وردی، محمد ستاری، علی حمودی، شهریار مغانلو و امیرحسین کریمی (۶۵ - ماهان رحمانی).

سرمربی: حسین فرکی

داور: سیدمهدی سیدعلی

 


پرسپولیس ۲ - پیکان یک / فرار از بحران با پیکان!
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها