بازدید: 24

گزارش پلیس در مورد راهپیمایی صبح امروز تهران

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2111493
رئیس پلیس پایتخت، گفت: راهپیمایی با دل آمدگان اربعین حسینی در کمال امنیت و آرامش برگزار شد.

برگزاری راهپیمایی با دل آمدگان اربعین حسینی در کمال امنیت و آرامشبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "حسین رحیمی"با اشاره به اینکه از چند روز پیش تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم راهپیمایی دل آمدگان اربعین اندیشیده شده است، بیان داشت: با تلاش همکاران عزیزم در بخش های مختلف انتظامی، ترافیکی و اطلاعاتی بحمدلله راهپیمایی شکوهمند با دل آمدگان اربعین در کمال امنیت و آرامش و بدون هیچ مشکلی برگزار شد.

وی با اشاره به استقبال با شکوه و بی نظیر مردم در این راهپیمایی، عنوان داشت: همکاران ما از ساعات اولیه بامداد در محور های اصلی و فرعی منتهی به مسیر راهپیمایی حضوری فعال، با نشاط و پر رنگ داشتند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه این راهپیمایی عظیم نشانه اوج دلدادگی و عشق مردم به آقا عبدالله الحسین (ع) است، گفت: همه فتوحات و پیروزی های ما در جبهه های مختلف سیاسی، فرهنگی و... نتیجه عشق به امام حسین (ع) و تاسی به فرهنگ عاشورایی آن حضرت است.

این مقام ارشد انتظامی افزود: خود را خادمان و خدمتگزاران عاشقان و دلدادگان امام حسین (ع) می دانیم و به این خدمتگزاری عشق می ورزیم و خدا را به دلیل این فرصت سپاسگزاریم.

انتهای پیام/


گزارش پلیس در مورد راهپیمایی صبح امروز تهران
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها