بازدید: 24

نتیجه ارسال گزارش‌های سازمان بازرسی کل کشور در مورد آلودگی هوا به سران سه قوه چه بود؟

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2111467
مشاور رئیس قوه قضاییه گفت: گزارش‌های آلودگی هوا در سازمان بازرسی کل کشور تهیه و به سران سه قوه ارائه شده است.

الزامی شدن معاینه فنی نتیجه گزارش های سازمان بازرسی کل کشور در مورد آلودگی هوا استناصر سراج مشاور رئیس قوه قضاییه و رئیس سابق سازمان بازرسی کل کشور در گفت وگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با گزارش سازمان بازرسی کل کشور در مورد آلودگی هوا و کم کاری دستگاه های مسئولان در این حوزه اظهار کرد: زمانی که بنده در سازمان بازرسی کل کشور مسئولیت داشتم چندین گزارش در خصوص آلودگی هوا تهیه و به سران سه قوه ارائه شد.

وی گفت: ما در این گزارش ها برای کاهش آلودگی هوا پیشنهاد هایی به دستگاه های مربوطه داده و برای آنها ضمانت اجرایی در نظر گرفته بودیم که سازمان ها و وزارت خانه ها ملزم به انجام آنها بودند که خوشبنختانه این تهیه این گزارش ها نتیجه مثبتی داشتند به عنوان مثال الزامی شدن معاینه فنی یکی از نتایج گزارش های سازمان بازرسی کل کشور است.

مشاور رئیس قوه قضاییه گفت: در این گزارش ها دستگاه هایی که در خصوص وظایف خود در کاهش آلودگی هوا کم کاری کرده بودند به مراجع مربوطه معرفی شدند که از بیان نام آنها معذور هستم.

سراج ادامه داد: ما سعی کردیم قبل از اینکه دستگاهی به علت کم کاری به مراجع ذی ربط معرفی کنیم به آنها تذکر دهیم که نسبتا موثر بود  و کمتر دستگاه و وزارت خانه ای در انجام وظایف خود کوتاهی کرده بود.

بیشتر بخوانید:مقصران سیل فروردین ماه به دادسرا معرفی شدند

انتهای پیام/


نتیجه ارسال گزارش‌های سازمان بازرسی کل کشور در مورد آلودگی هوا به سران سه قوه چه بود؟
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها