بازدید: 2

فرصت ۴ ماه اف‌ای تی اف به پاکستان برای انجام اقدامات لازم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2110800
گروه ویژه اقدام مالی علیه پولشویی و تامین مالی تروریسم اعلام کرد: پاکستان تا فوریه ۲۰۲۰ برای برآورده کردن انتظارات (اف‌ای تی اف) فرصت دارد.

فرصت ۴ ماه اف ای تی اف به پاکستان برای انجام اقدامات لازمبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از جونیوز، گروه ویژه اقدام مالی علیه پولشویی و تامین مالی تروریسم موسوم به (اف ای تی اف) اعلام کرد: پاکستان تا فوریه ۲۰۲۰ برای برآورده کردن انتظارات (اف ای تی اف) فرصت دارد.

بر این اساس، گروه ویژه اقدام مالی FATF امروز در پایان نشست چند روزه خود در "پاریس"، برای سومین بار به پاکستان فرصت داد و این کشور تا فوریه ۲۰۲۰ در فهرست خاکستری این نهاد مالی خواهد ماند.

گروه ویژه اقدام مالی ضمن استقبال از اقدامات پاکستان در مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم طی یک سال گذشته، از اسلام آباد خواست، اقدامات بیشتری را برای ریشه کن کردن تامین مالی تروریسم و پولشویی انجام دهد.

این نهاد مالی در بیانیه ای از پاکستان خواست تا فوریه سال ۲۰۲۰ سازوکار جامع برای توقف تامین مالی تروریسم و پولشویی ایجاد کند، در غیر این صورت "اف ای تی اف" ضد پاکستان اقدام خواهد کرد.

گروه ویژه اقدام مالی اوایل سال ۲۰۱۸، پاکستان را در "فهرست خاکستری" خود قرار داد و پیش از این نیز دو بار به این کشور فرصت داده بود که با اقدامات جامع، از قرار دادن پاکستان به فهرست سیاه این سازمان جلوگیری کند.

انتهای پیام/


فرصت ۴ ماه اف‌ای تی اف به پاکستان برای انجام اقدامات لازم
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها