بازدید: 7

اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ۶ صبح شنبه در تهران/ برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی در حرم عبدالعظیم حسنی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2110693

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ برای برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین توضیخانی داد.

اعمال محدودیت های ترافیکی از ۶ صبح شنبه در تهران/ برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی در حرم عبدالعظیم حسنیبه گزارش  گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ برای برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین اظهار کرد: راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی یکی از بزرگترین راهپیمایی هایی کشور است که در پایتخت انجام می شود، حال با توجه به اینکه روز شنبه اربعین حسینی را در پیش رو داریم به همین منظور محدودیت های ترافیکی را برای تسهیل در تردد شهری اعمال خواهیم کرد.

سردار مهماندار با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در مسیر های مربوط به پیاده روی اربعین تصریح کرد: در مسیر شماره یک که مهم ترین مسیر ماست؛ از میدان امام حسین (ع)، خیابان ۱۷ شهریور و تقاطع های منتهی به خیابان ۱۷ شهریور مسدود خواهد شد.

وی افزود: از تقاطع تیر دوقلو به سمت میدان شوش راهپیمایی ادامه پیدا خواهد کرد و تمام خیابان های منتهی به خیابان فدائیان اسلام مسدود خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: شهروندان برای تردد در این مسیر از بزرگراه های محلاتی، بعثت و آزادگان استفاده کنند.

سردار مهماندار تصریح کرد: مسیر شماره ۲ هم از میدان جمهوری آغاز خواهد شد، محدودیت های ترافیکی در خیابان های فرعی بزرگراه نواب و میدان بهمن تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) اعمال خواهد شد.

وی افزود: زمان اعمال محدودیت ها از ساعت ۶ صبح تا بعد از پایان مراسم راهپیمایی و نماز ظهر خواهد بود و در مسیر های شماره ۳، ۴ و ۵ نیز محدودیت هایی وجود دارد که باتوجه به سبک بودن راهپیمایی در این مسیر ها محدودیت ها کمتر خواهد بود.

انتهای پیام/


اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ۶ صبح شنبه در تهران/ برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی در حرم عبدالعظیم حسنی
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها